Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Za obcou Stráža v smere do Terchovej je prevrátený nákladiak, premávku riadia policajti

18 máj 2020 - 15:59

AKTUÁLNE: V obci Radôstka došlo k tragickej nehode, záchranári museli resuscitovať dve osoby

Foto: AKTUÁLNE: V obci Radôstka došlo k tragickej nehode, záchranári museli resuscitovať dve osoby
Galéria: 4 fotky
Foto: Facebook / Dopravný servis Kysuce
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Dnes 18. mája 2020 sa stala tragická dopravná nehoda v Radôstke. Záchranári museli oživovať dve zranené osoby, jedna zraneniam podľahla.

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Radôstka (okres Čadca). Pri nehode došlo k nárazu osobného motorového vozidla do zvodidiel, pričom následne skončilo v priekope mimo cesty.

„V tom čase sa vo vozidle nachádzali štyria účastníci, pričom dve osoby utrpeli zranenia ťažkého rozsahu a boli na mieste resuscitované. Jedna osoba však svojim zraneniam na mieste podľahla,“ informuje Prezídium Hasičského a záchranného zboru na sociálnej sieti.

Pri nehode zasahujú dve posádky hasičov z Čadce a Terchovej. Na miesto udalosti priletela aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby zo Žiliny.

„18-ročný vodič havaroval v obci Radôstka, okres Čadca. Najmladšia pasažierka, 14-ročné dievča, zomrelo na mieste. Z ďalších dvoch spolujazdcov, 18-ročných chlapcov, bojuje jeden o život s vážnymi zraneniami,“ uviedla polícia.Dopravný servis
Kotešová
Práca na ceste
12:44
Strečno
Kolóna
12:43
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
12:41
Lavobrezná
Práca na ceste
12:40
Horný Hričov
Prekážka na ceste
12:30
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina