Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Za obcou Stráža v smere do Terchovej je prevrátený nákladiak, premávku riadia policajti

13 apríl 2020 - 18:02

V obci Rajecká Lesná došlo k zrážke auta s chodcom, 26-ročný muž vážnym zraneniam podľahol

Foto: V obci Rajecká Lesná došlo k zrážke auta s chodcom, 26-ročný muž vážnym zraneniam podľahol
Foto: ilustračné
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Zrážka z chodcom si vyžiadala život 26-ročného muža, ktorému nepomohla ani resuscitácia. Nehodu spôsobil vodič osobného motorového vozidla.

Dnes 13. apríla došlo v čase okolo obeda k vážnej dopravnej nehode v obci Rajecká Lesná (okres Žilina). Osobné motorové vozidlo zrazilo 26-ročného chodca, ktorý následne zostal ležať na zemi v bezvedomí.

Na miesto boli vyslané všetky záchranné zložky a posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby zo Žiliny. Záchranári museli ihneď po príchode mladého muža s vážnymi zraneniami resuscitovať.

„Pri príchode leteckých záchranárov privolaná posádka rýchlej zdravotnej pomoci muža na mieste resuscitovala. Chodec bol v bezvedomí, nárazom utrpel závažné poranenia viacerých častí tela. Lekár leteckých záchranárov sa následne pridal k rozšírenej kardiopulmonálnej resuscitácii,“ informujú leteckí záchranári na webe.

Žiaľ, aj napriek veľkej snahe všetkých záchranárov, sa mužovi nepodarilo obnoviť základné životné funkcie a svojim rozsiahlym zraneniam na mieste podľahol.

Aktualizácia 14.4.2020 


Dopravný servis
Horný Hričov
Prekážka na ceste
12:30
Strečno
Jama na ceste
12:25
Mojšova Lúčka
Kolóna
12:24
Strečno
Kolóna
12:22
Strečno
Kolóna
12:08
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina