Dnes najčítanejšie
Deti popíjali alkohol na zastávke v centre mesta, rodičia si ich vyzdvihli na mestskej polícii

06 apríl 2020 - 19:14
INZERCIA

Veľká noc prináša do supermarketov v Žiline davy ľudí. Je to naozaj nutné?

Veľká noc sa začína už tento štvrtok a aj napriek aktuálnej situácií si ju chce každý vychutnať bez stresu a starostí. Všetci potrebujeme potraviny a sviatky privádzajú do supermarketov množstvo zákazníkov, ktorí stoja v radách pred  obchodmi a musia rešpektovať  bezpečnostné nariadenia.

Seniorom a rizikovým skupinám obyvateľov sa zároveň odporúča nevychádzať z domu, preto mnohí z nás nakupujú nielen pre seba ale aj pre svojich rodičov a blízkych. Málokto však vie, že potraviny je možné nakúpiť aj online bezpečne z pohodlia obývačky.  

Nákupy bez obmedzení

„Neustále sme sa stretávali s komplikáciami, ktoré prináša bežný nákup v supermarketoch. Museli sme sa rozhodnúť kedy presne navštíviť obchod, čo si obliecť, aby sme boli dostatočne chránení, vyriešiť s kým ostanú deti. Zároveň si nikdy nie sme istí, či nájdeme v obchode potraviny, ktoré hľadáme. Preto sme sa rozhodli využívať nakupovanie potravín cez potravinyonline.sk.“

Potravinyonline.sk sa zameriavajú na dostupné potraviny s donáškou priamo domov. Šoféri sú vybavení rúškami a rukavicami, dbajú na hygienické skladovanie a bezpečný kontakt a platbu.

Aké výhody prináša nakupovanie potravín cez www.potravinyonline.sk?

  • Nakúpiť môžete 24 hodín, 7 dní v týždni
  • Doručenie nákupov prebieha aj cez víkendy aj počas veľkonočných sviatkov
  • Nemusíte sa nikam presúvať a cestovať
  • Nemusíte stáť v rade pred supermarketom, nakupovať len v obmedzenom čase a nevystavujete sa rizikám
  • Chránite zdravie seba aj svojej rodiny
  • Nakúpiť a zaplatiť za nákup môžete aj pre svojich rodičov a starých rodičov a potraviny si bez starostí vyzdvihnú pred dverami

Z jedného e-shopu si pohodlne objednáte čerstvé pečivo, ovocie a zeleninu, mäso, mliečne a chladené výrobky, trvanlivé potraviny, nápoje, alkohol, drogériu a aj niečo pre vašich domácich miláčikov. Potraviny sú neustále kontrolované, dbá sa na sledovanie ich čerstvosti, dátumu spotreby a minimálnej trvanlivosti.

Dostupnosť v mestách aj obciach 

Rozvoz potravín poskytujú do celého Trenčianskeho kraja, do miest a obcí v okresoch Bratislava, Bytča, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Kysucké Nové Mesto, Martin, Nitra, Pezinok, Piešťany, Senec, Šaľa, Topoľčany, Trnava, Turčianske Teplice, Žilina a do mesta Čadca.

Zoznam miest je postupne dopĺňaný. Potraviny v rámci lokalít doručujú do celý okresov, vrátane obcí, malých dediniek a chatových oblastí.  

„Počas prvého týždňa od spustenia sme odoslali stovky nákupov a naši zákazníci oceňujú najmä to, že doručujeme zvyčajne do 24 hodín od objednávky, maximálne do 48 hodín.“ 

Nakupovať môžete na stránke: www.potravinyonline.sk.

210 zdieľaní
Zdroj: PR potravinyonline.sk

Dopravný servis
Rajecká cesta
Stacionárny radar
19:29
Nemocničná
Policajná hliadka
16:54
Rajecká cesta
Kolóna
16:10
Hlinská
Kolóna
15:57
Strečno
Jama na ceste
15:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.