Dnes najčítanejšie
Dnes pribudlo 22 nových prípadov ochorenia COVID-19, v Žilinskom kraji narástol počet o jedného

02 marec 2020 - 09:27

Železnice Slovenskej republiky upozorňujú na výluky v Žilinskom kraji počas nasledujúcich dní

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) informujú o výlukách, ktoré sú naplánované v Žilinskom kraji počas 10. týždňa roku 2020. ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým  môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Výluka v úseku Bytčica - Lietavská Lúčka 

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú dňa 2. marca 2020, v čase od 7:20 h do 13:25 h, realizovať výlukové práce v úseku Bytčica - Lietavská Lúčka.

V rámci tejto výluky sa v uvedenom medzistaničnom úseku zrealizuje údržba koľaje zameraná na výmenu chybných podvalov. Práce vykonajú zamestnanci ŽSR. Cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje dopravca ZSSK.

Výluka v úseku Lietavská Lúčka - Rajec

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú v dňoch 5. až 6. marca 2020, v časoch od 9:00 h do 15:00 h, realizovať výlukové práce v úseku Lietavská Lúčka - Rajec.

V rámci tejto výluky sa v uvedenom medzistaničnom úseku zrealizuje výmena chybných podvalov a zváranie koľajníc. Práce vykonajú zamestnanci ŽSR. Cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje dopravca ZSSK.

Výluka v úseku Čadca - Krásno nad Kysucou

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú v dňoch 3. až 5. marca 2020, v časoch od 7:50 h do 14:30 h, realizovať výlukové práce v úseku Čadca - Krásno nad Kysucou.

V rámci tejto výluky sa v uvedenom úseku zrealizuje vypilovanie konárov v blízkosti trakčného vedenia. Práce vykonajú zamestnanci ŽSR. Cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje dopravca ZSSK.

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

31 zdieľaní
Zdroj: ŽSR

Dopravný servis
Bytčica
Uzavretá cesta
03:07
Strečno
Kolóna
20:29
Mojšova Lúčka
Kolóna
20:22
Rajecká cesta
Policajná hliadka
19:59
Belá
Zver pri ceste
19:14
Zobraziť aktuálne hlásenia