Dnes najčítanejšie
Za včerajší deň evidujú 21 nových prípadov nákazy COVID-19, z toho tri v Žilinskom kraji

28 február 2020 - 15:14

Slovenská pošta pozastavila príjem zásielok, ktoré smerujú do rizikových oblastí Talianska

Slovenská pošta informovala vo štvrtok 27. februára o pozastavení príjmu zásielok, ktoré smerujú do rizikových oblastí Talianska. Ide o reakciu na opatrenia talianskej pošty, tá nebude doručovať žiadne zásielky do rizikových obcí a území z dôvodu pretrvávajúceho šírenia koronavírusu a v záujme bezpečnosti.

„Na základe upozornenia a žiadosti Talianskej pošty, keďže nie je možné to týchto oblastí doručiť žiadne zásielky, Slovenská pošta, rovnako ako aj iné poštové podniky sveta, pristúpila k pozastaveniu prijímania zásielok do týchto oblastí Talianska. S účinnosťou od 28. februára 2020 pozastavujeme prijímanie listových zásielok, balíkov, EPG a zásielok EMS na podacích poštách do nižšie uvedených obcí a oblastí v Taliansku,“ uvádza Slovenská pošta vo svojom stanovisku.

Pošta taktiež neprijíma listové zásielky, balíky, EPG a zásielky EMS do oblastí Macaa a Hongkongu. Letecké spoločnosti predĺžili embargo týkajúce sa Číny a autonómnych územných celkov Macao a Hongkong predbežne do 28. marca 2020.


Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

38 zdieľaní
Zdroj: Slovenská pošta

Dopravný servis
Považský Chlmec
Stacionárny radar
16:28
Horný Hričov
Stacionárny radar
16:25
Budatínska Lehota
Policajná hliadka
14:14
Svedernik
Dopravná nehoda
13:57
Horný Hričov
Zver pri ceste
13:55
Zobraziť aktuálne hlásenia