Dnes najčítanejšie
Dnešnou polnocou začne platiť obmedzenie pohybu, cez sviatky obmedzia aj inštitúcie v Žiline

19 február 2020 - 10:14

Na ulici Bajzova v Žiline vykradli za posledné týždne tri byty, polícia vyzýva ľudí k obozretnosti

Obyvatelia ulice Bajzova na sídlisku Hliny majú obavy zo zlodejov. V posledných týždňoch došlo k viacerým krádežiam vlámaním sa do bytov, pričom zmizli rôzne cenné veci a šperky. Najnovší prípad je z piatka 14. februára, kedy sa mali neznámi páchatelia dostať do bytov na siedmom poschodí.

„V obedňajších hodinách vykradli dva byty na Bajzovej ulici na 7 poschodí.  V našom bytovom dome boli vykradnuté dva byty hneď vedľa seba, boli odcudzené šperky a peniaze. Pred troma týždňami bol tak isto vykradnutý byt na prízemí ale vo vedľajšom vchode od nás,“ opísala znepokojená obyvateľka.

Polícia krádeže eviduje a obyvateľov vyzýva k obozretnosti

Môžeme potvrdiť, že polícia v Žiline eviduje predmetné krádeže vlámaním do troch bytov. Vzhľadom na prebiehajúce policajné vyšetrovanie nie je možné k veci podať bližšie informácie, nakoľko hrozí nebezpečenstvo zmarenia vyšetrovania prípadov,“ uviedla žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Žilinská polícia sa obracia na občanov s výzvou, aby boli všímavejší k svojmu okoliu a prehodnocovali vpúšťanie neznámych osôb do spoločných priestorov bytového domu. Akýkoľvek pohyb podozrivých osôb je možné nahlásiť na linku 158.

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

958 zdieľaní

Dopravný servis
Nemocničná
Prekážka na ceste
20:14
Košická
Prekážka na ceste
18:58
Bytčica, Dlhá
Kolóna
18:15
Strečno
Kolóna
17:55
Strečno
Kolóna
17:13
Zobraziť aktuálne hlásenia