Dnes najčítanejšie
Vo štvrtok večer zablúdila v Malej Fatre česká turistka s deťmi, skupinku našli horskí záchranári

10 február 2020 - 16:48

Valentínsky špeciál Butchers Bits s afrodiziakom a červenou žemľou, dvojica má 2 kusy len za 7,90

Kam s partnerom na Valentína v Žiline? Ak chcete partnera zaujať naozaj niečím netradičným, pozvite ho priamo na LOVE BURGER. Jeden z najpopulárnejších street foodov v Žiline, Butcher´s Bits na Hviezdoslavovej ulici pri železničnej stanici, si pri príležitosti sviatku zamilovaných pripravil naozaj špeciálnu ponuku.

Len na Valentína v piatok 14. februára tu nájdete unikátny LOVE BURGER, ktorý bude ochutený korením Kotvičník zemný, azda najúčinnejším prírodným afrodiziakom, nazývaným aj „zelenou viagrou“.

Poctivú porciu čerstvého, šťavnatého hovädzieho mäsa dostanete v červenej žemli, so srdiečkom na špajli a veríme, že aj Kotvičník zaúčinkuje tým správnym smerom k romatickému večeru vo dvojici. Atmosféru budú pomáhať dotvoriť love songy a blkot sviečok.

Stánok Butcher´s Bits si získal gurmánov aj vďaka tomu, že všetko mäso je slovenského pôvodu a spracované vo vlastnej rozrábke, ktorá sa nachádza doslova vedľa stánku. Okrem hamburgerov tu nájdete aj domáce klobásy, jaternice, cigánsku pečienku alebo kúsky z bravčovej panenky. Prípravu všetkých jedál navyše vidíte priamo pred sebou.

Špeciálny LOVE BURGER bude k dispozícii počas celého dňa, pričom pre dvojice bude platiť zvýhodnená cena. Namiesto klasickej ceny 5,50 eur za burger zaplatíte za dva kusy len 7,90 eur. K nim si môžete dopriať klasické alebo batátove hranolky či grilovanú zeleninu. 

K šťavnatému Valentínskemu večeru vám v spolupráci s Butcher´s Bits ponúkame možnosť vyhrať k LOVE BURGROM hranolky zadarmo. Stačí sa zapojiť do našej súťaže nižšie:

 

 

Miesto: Butcher´s Bits Žilina, P. O. Hviezdoslava 55
Dátum: 14.02.2020 - 15:00
232 zdieľaní
Zdroj: PR Butcher´s Bits

Dopravný servis
Strečno
Kolóna
10:57
Cesta I/64
Policajná hliadka
10:53
Strečno
Práca na ceste
10:52
Porúbka
Kolóna
10:52
Rajecké Teplice
Kolóna
10:41
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia