Dnes najčítanejšie
Po Žiline sa pohybuje neznámy muž, ktorý sa vydáva za hygienika a kontroluje prevádzky

10 január 2020 - 13:14

Mesto Žilina opäť vyberá hlavného architekta, vypočuť 4 kandidátov si môžete na verejnom predstavení

Foto: Mesto Žilina opäť vyberá hlavného architekta, vypočuť 4 kandidátov si môžete na verejnom predstavení
Foto: ilustračné - pixabay.org

Mesto Žilina opäť obsadzuje pozíciu hlavného architekta, súčasťou výberového konania bude aj verejné predstavenie kandidátov na tento post. Časť výberového konania na pracovnú pozíciu riaditeľa/riaditeľky Útvaru hlavného architekta mesta Žilina sa uskutoční dňa 15. januára o 13.00 hod. v malej zasadačke vo vestibule Mestského úradu v Žiline. 

„Vypočutie štyroch prihlásených kandidátov a predstavenie ich koncepcie rozvoja, vízie mesta a koncepcie rozvoja útvaru hlavného architekta začne o 13.00 hod. Prezentácia každého kandidáta potrvá 60 minút, 45 minút je určených pre výberovú komisiu, 15 minút je vyčlenených na otázky verejnosti. Pohovor kandidátov prebieha bez prítomnosti ostatných uchádzačov, ktorí budú pred komisiu predstupovať v abecednom poradí,“ informoval hovorca mesta Žilina Vladimír Miškovčík.

Po skončení verejnej časti bude nasledovať zasadnutie výberovej komisie s vyhodnotením výberového konania. Na základe rozhodnutia komisie predloží primátor mesta Mestskému zastupiteľstvu v Žiline návrh vymenovať vybraného uchádzača na obdobie šiestich rokov do funkcie šéfa útvaru.  
30 reakcií


Dopravný servis
Lietavská Lúčka
Kolóna
08:07
Škultétyho
Kolóna
07:58
Stráža
Práca na ceste
07:55
Rudinka
Prekážka na ceste
07:55
Nemocničná
Kolóna
07:55
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia