Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Na rekonštruovanom moste v Strečne sa opäť prevrátilo auto, cesta je neprejazdná

30 december 2019 - 18:50

Opitá žena jazdila žilinskou MHD bez zaplatenia, následne vypila nemrznúcu zmes na čerpacej stanici

Mestská polícia dnes informovala o prípade z piatka 27. decembra, kedy oznamovateľ - vodič trolejbusu telefonicky nahlásil, že má vo vozidle opitú ženu, ktorá sa sústavne presúva hromadnou dopravou bez zaplatenia cestovného. Vodič mal tiež uviesť, že po príjazde na konečnú zastávku táto pasažierka odmieta vystúpiť.

„Za asistencie hliadky na ulici Sv. Cyrila a Metoda vodič ženu, zrejme občianku Maďarska, z prepravy vykázal. V čase o 23:42 hod. bol prijatý telefonát od oznamovateľa, ktorý uviedol, že ho na čerpacej stanici na ulici Sv. Cyrila a Metoda obťažuje neznáma žena. Hliadkou na mieste zistená žena, ktorá bola skôr vykázaná z MHD,“ uvádza Mestská polícia Žilina.

Neznáma žena podľa informácií MP Žilina s najväčšou pravdepodobnosťou trpela duševnou poruchou. Pred príchodom hliadky vypila zo stojana na čerpacej stanici vodu s nemrznúcou zmesou do ostrekovačov. Po vypití tejto kvapaliny následne zvracala, preto bolo nevyhnutné privolanie posádky RZP, ktorá ju previezla na vyšetrenie do žilinskej nemocnice.
1047 zdieľaní
Zdroj: Mestská polícia Žilina

Dopravný servis
Strečno
Kolóna
17:42
Rajecké Teplice
Kolóna
17:41
Rajecké Teplice
Práca na ceste
17:38
Cesta I/64
Prekážka na ceste
17:00
Strečno
Jama na ceste
16:59
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia