Dnes najčítanejšie
Nehoda pri Kysuckom Novom Meste dnes ráno ochromila dopravu až v Žiline, zranili sa dve osoby

09 december 2019 - 16:59
INZERCIA

V Žiline pribudli tri inteligentné automaty na čerstvú pomarančovú šťavu Zippy Juice

S príchodom chladných zimných dní si dávame väčší pozor na imunitu, ktorú posilňujeme aj vďaka vitamínu C. Jeho významným zdrojom sú aj pomaranče, len pred niekoľkými dňami pribudli v Žiline inteligentné automaty Zippy Juice, ktoré vám pripravia vždy čerstvú šťavu z pomarančov.

Skutočnú pomarančovú šťavu zvládne automat pripraviť za 45 sekúnd, pričom celý proces vidíte vďaka veľkému panoramatickému oknu. Váš vychladený pohár 100%-nej pomarančovej šťavy bez konzervantov a pridaného cukru vám pripraví najnovší patentovaný systém odšťavovania.

Svoju dennú dávku vitamínu C tak môžete získať ľahko a chutne zároveň. „Vďaka každodennému dopĺňaniu čerstvých pomarančov a automatizovanému čisteniu, ktoré dopĺňame o pravidelné manuálne čistenie, je šťava stopercentná nielen chuťovo a zložením, ale aj z hľadiska kvality,“ dodáva Martin zo Zippy Juice.

Odšťavovací automat spúšťa proces čistenia vždy ráno a večer, okrem toho aj po každom desiatom vydanom pohári. Každý jeden pomaranč je aj ručne umývaný v hygienicky schválených priestoroch predtým, než ide do automatu.

Nápoj dostanete zafóliovaný a Zippy vám k nemu pridá vlastnú slamku. Šťava obsahuje 44 miligramov vitamínu C na 100 mililitrov, za 2 eurá dostaneš približne 260 až 300 mililitrov.

Platiť môžeš mincami, bankovkami do výšky 10 eur či kartou bezkontaktne. Celý priebeh od zaplatenia cez výrobu po výdaj je nastavený tak, aby si do minúty mohol odísť so zdravým osviežením a nezdržiaval sa. Prečo dostaneš vždy rozdielne množstvo?

„Kedže príroda zariadila, že každý pomaranč má inú veľkosť a výdatnosť šťavy, preto je objem v tomto rozmedzí. No ide o pomarančovú šťavu a bodka. Nič viac, nič menej. Žiadne konzervačné látky, žiadna chémia ani pridaná voda. Počas sezóny máme pomaranče z Európy, mimo sezóny sú predovšetkým z Brazílie. Vždy vyberáme tie, ktoré nám najviac chutia, keďže šťavy sami pijeme,“ spresnil Martin. 

 

A čo v prípade, že by nastal problém s výdajom šťavy? Na každom automate nájdete uvedený telefonický a e-mailový kontakt, kde v prípade potreby stačí zavolať alebo napísať.

Aktuálne si môžete dať čerstvú pomarančovú šťavu na troch miestach v Žiline - v ZOC MAX na Solinkch oproti kaviarni Štúrbaks a dva na Veľkom Dieli - v budove rektorátu Žilinskej univerzity a v Novej menze.

V blízkej budúcnosti by sme sa mali dočkať rozšírenia, Zippy by mohol zavítať do samotného centra Žiliny. 416 zdieľaní
Zdroj: PR Zippy Juice

Dopravný servis
Oškerda
Kolóna
15:13
Vysokoškolákov
Kolóna
15:12
Rajecká cesta
Kolóna
15:07
Rajecká cesta
Kolóna
14:58
Mostná
Prekážka na ceste
14:58
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia