Dnes najčítanejšie
Mestskí policajti zadržali muža, ktorý poškodzoval zaparkované autá, pri kontrole mu našli drogy

23 október 2019 - 10:24

Vonkajšia posilňovňa na Vlčincoch je otvorená už aj v sobotu

Počas leta v roku 2017 bola v areáli Denného centra na Námestí J. Borodáča v Žiline na Vlčincoch otvorená vonkajšia posilňovňa s desiatimi strojmi, ktorý slúži na cvičenie a udržiavanie kondície. Dlho po otvorení bol fitpark prístupný len počas pracovných dní, to sa zmenilo a dnes si v ňom záujemcovia môžu zacvičiť aj počas soboty. 

„V minulom období nebolo možné posilňovňu cez víkend otvoriť, nech som robila, čo som robila. Prišlo mi nelogické, že si ľudia nemôžu prísť pocvičiť v sobotu či v nedeľu, keď majú viac voľna. Chcem sa poďakovať prednostovi nášho mesta za ústretovosť, pretože s rozšírením otváracích hodín nemal žiadny problém. Práve naopak, podporil ho a urobil potrebné kroky k realizácii,“ doplnila poslankyňa Iveta Martinková.

V budúcnosti by mohla byť posilňovňa otvorená aj v nedeľu, medzi vybavenie patria stroje tzv. lyže, korčule, surf, twister triple, bočné kyvadlo, jazdec, veslá, odrážacie sedáky, posilňovanie dolných rúk a bradlá. Po zmene je priestor na Vlčincoch otvorený v pondelok až piatok od 07:00 do 19:00 hod., v sobotu sa otváranie posúva o hodinu neskôr na 08:00 hodinu.
Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.


144 zdieľaní

Dopravný servis
Porúbka
Policajná hliadka
17:15
Oškerda
Dopravná nehoda
16:53
Oškerda
Dopravná nehoda
16:42
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
16:24
Priemyselná
Jama na ceste
16:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.