Dnes najčítanejšie
Na sídlisku Hájik napadol 24-ročný muž pravdepodobne pod vplyvom drog staršiu ženu, zadržal ho svedok
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

11 október 2019 - 10:00

Golfové majstrovstvá klubu 2019 o pohár prezidenta Žilinsko-Rajeckého golfového klubu

Foto: Golfové majstrovstvá klubu 2019 o pohár prezidenta Žilinsko-Rajeckého golfového klubu
Foto: ŽRGK

Počas víkendu 21. a 22.9. sa uskutočnil najvýznamnejší golfový turnaj sezóny Žilinsko-Rajeckého golfového klubu (ŽRGK) v prekrásnom prostredí za výborného počasia, na jednom z najkrajších golfových areálov na Slovensku - na Táloch. 

Leto sa už skončilo a začala jeseň, čo hráči pocítili hneď v prvý deň v sobotu po príchode na ihrisko, kde ich privítali raňajšie mrazy. Pre tie bol odložený štart turnaja o hodinu, registrovaný počet hráčov bol viac ako sedemdesiat, čo je na turnaj organizovaný mimo domovského ihriska viac ako skvelé. 

„Najviac nás potešili skvelé výkony hráčov umiestnených na popredných priečkach. Chceme touto cestou pogratulovať všetkým majstrom klubu ŽRGK v jednotlivých kategóriách. Veľký potlesk a uznanie za športové výkony pre všetkých a majstrom „standing ovation“,“ dodal Juraj Čermák. 

Majstrom/majsterkou klubu sa stali pre rok 2019 v týchto kategóriách: 

juniori Juraj Frolka
seniori Jaro Gajdošík
seniorky Mária Čermáková 
majster Rolo Hnilica 
majsterka Milka Kuchárová 

Na konci prvého dňa majstrovstiev klubu sa podvečer uskutočnilo aj posedenie spojene s rautom. „Konečne sme mali po dlhej dobe čas posedieť si večer a trochu sa porozprávať. Práve dvojdňové turnaje nám dávajú možnosť spolu si vymeniť informácie a naplánovať nové činnosti nášho klubu. Veľká vďaka patrí organizátorom turnaja Dominike Gallovej, Eve Uhrákovej, Jirkovi Frolkovi a Martinovi Uhrákovi za dokonalú prípravu prekrásneho turnaja,“ doplnil Čermák.

Golfistov teraz čaká posledný turnaj túry v Čeladnej na Old Course, 12.10.2019, na ktorý pozývajú srdečne všetkých hráčov golfu. Práve tu majú hráči poslednú možnosť zlepšiť si celkové postavenie na túre. Turnaj už je zverejnený a prihlásiť sa môžete prostredníctvom našej webovej stránky www.zrgk.sk 

 

35 reakcií
Zdroj: Juraj Čermák ŽRGK


Dopravný servis
Estakáda
Jama na ceste
21:24
Strečno
Policajná hliadka
21:23
B. S. Timravy
Policajná hliadka
21:07
Rajecká cesta
Práca na ceste
20:57
Strečno
Iné nebezpečenstvo
20:52
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia