Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Na rekonštruovanom moste v Strečne sa opäť prevrátilo auto, cesta je neprejazdná

30 september 2019 - 09:08

Počas októbra 2019 je naplánovaných viacero odstávok elektriny v Žiline aj okolitých obciach

Foto: Počas októbra 2019 je naplánovaných viacero odstávok elektriny v Žiline aj okolitých obciach
Foto: ilustračné

Počas októbra 2019 nás v okrese Žilina čaká niekoľko plánovaných odstávok elektrickej energie. Informovala o tom spoločnosť Stredoslovenská distribučná, a.s. prostredníctvom svojej webstránky.

V nasledovnom prehľade je uvedené, v ktorých lokalitách a časoch by malo dôjsť k prerušeniu dodávky elektrickej energie. Vykonanie odstávok súvisí s prácami na elektrických zariadeniach - údržba, revízia, výstavba a pod. 

Časy sú len informatívne a nemusia byť presné resp. odstávky môžu trvať aj kratšie, ako je uvedené.

Lokalita Ulica Dátum Od Do
Žilina Ametystová 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Antona Bernoláka 11.10.2019 07:30 17:30
Žilina Antona Bielka 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Banícka 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Berylová 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Bočná 07.10.2019 07:30 14:30
Žilina Bystrická 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Bytčica 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Bytčická 09.10.2019 07:30 15:30
Žilina Cesta na štadión 11.10.2019 07:30 13:30
Žilina Cesta na štadión 07.10.2019 07:30 14:30
Žilina Dlhá 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Granátová 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Hattalova 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Hlboká cesta 08.10.2019 07:30 15:30
Žilina Chalupkova 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Jantárová 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Jozefa Cígera Hronského 11.10.2019 07:30 17:30
Žilina Juraja Fándlyho 11.10.2019 07:30 17:30
Žilina Krížna 07.10.2019 07:30 14:30
Žilina Kvačalova 02.10.2019 08:30 12:30
Žilina Kvačalova 07.10.2019 07:30 14:30
Žilina Kvačalova 11.10.2019 07:30 13:30
Žilina Liesková 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Lipovecká 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Matuškova 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Na Záchrastí 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Nábrežie Rajčianky 07.10.2019 07:30 14:30
Žilina Palárikova 11.10.2019 07:30 17:30
Žilina Pažite 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Pietna 11.10.2019 07:30 13:30
Žilina Pod Dielce 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Pod Hôrkou 08.10.2019 07:30 15:30
Žilina Pod Hradiskom 07.10.2019 07:30 14:30
Žilina Pod Hradiskom 02.10.2019 08:30 12:30
Žilina Predmestská 08.10.2019 07:30 15:30
Žilina Prielohy 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Republiky 08.10.2019 07:30 15:30
Žilina Rovniankova 11.10.2019 07:30 17:30
Žilina Rubínová 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Smaragdová 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Solinky - juh 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Strážovská 07.10.2019 07:30 14:30
Žilina Tehelná 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina Veľká Okružná 08.10.2019 07:30 15:30
Žilina Vojtecha Spanyola 11.10.2019 07:30 17:30
Žilina Vojtecha Spanyola 08.10.2019 07:30 15:30
Žilina Záchrastie 16.10.2019 07:00 18:00
Žilina 1. mája 08.10.2019 07:30 15:30
Žilina 1. mája 07.10.2019 07:30 14:30
Terchová Biely Potok 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Biely Potok 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Biely Potok 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Biely Potok 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Holúbkova Roveň 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Holúbkova Roveň 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Holúbkova Roveň 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Holúbkova Roveň 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Huličarovia 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Huličarovia 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Huličarovia 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Huličarovia 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Lutišanovia 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Lutišanovia 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Lutišanovia 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Lutišanovia 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Pod Rozsutec 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Pod Rozsutec 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Pod Rozsutec 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Pod Rozsutec 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Podhorskovia 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Podhorskovia 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Podhorskovia 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Podhorskovia 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Solisko 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Solisko 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Solisko 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Solisko 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Šparengovia 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Šparengovia 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Šparengovia 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Šparengovia 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Štefankovia 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Štefankovia 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Štefankovia 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Štefankovia 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Terchová 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Terchová 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Terchová 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Terchová 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Tižincovia 14.10.2019 07:00 19:30
Terchová Tižincovia 15.10.2019 07:00 19:30
Terchová Tižincovia 16.10.2019 07:00 19:30
Terchová Tižincovia 17.10.2019 07:00 19:30
Terchová Vyšné Kamence 10.10.2019 07:30 15:30
Varín Priemyselná 15.10.2019 07:00 20:00
Varín Priemyselná 16.10.2019 07:00 20:00
Varín Železničná 15.10.2019 07:00 20:00
Varín Železničná 16.10.2019 07:00 20:00
Višňové Višňové 01.10.2019 07:00 19:30
Višňové Višňové 02.10.2019 07:00 19:30
Višňové Višňové 07.10.2019 07:00 19:30
Strečno Cintorínska 10.10.2019 07:30 15:30
Strečno Francúzskych partizánov 14.10.2019 07:00 20:00
Strečno Hradná 18.10.2019 07:30 15:30
Strečno Kamenná 14.10.2019 07:00 20:00
Strečno Kamenná 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno Kamenná 16.10.2019 07:00 20:00
Strečno Lesná 18.10.2019 07:30 15:30
Strečno Lipová 10.10.2019 07:00 20:00
Strečno Lipová 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno Lipová 16.10.2019 07:30 15:30
Strečno M. Ilovského 14.10.2019 07:00 20:00
Strečno M. Ilovského 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno M. Ilovského 16.10.2019 07:00 20:00
Strečno Mládeže 10.10.2019 07:30 15:30
Strečno Mládeže 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno Mládeže 16.10.2019 07:00 20:00
Strečno Nábrežná 10.10.2019 07:00 20:00
Strečno Nábrežná 15.10.2019 07:30 15:30
Strečno Nábrežná 16.10.2019 07:00 20:00
Strečno Sokolská 10.10.2019 07:00 20:00
Strečno Sokolská 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno Sokolská 16.10.2019 07:30 15:30
Strečno Školská 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno Školská 16.10.2019 07:00 20:00
Strečno Športová 10.10.2019 07:30 15:30
Strečno Za záhradami 14.10.2019 07:00 20:00
Strečno Za záhradami 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno Za záhradami 16.10.2019 07:00 20:00
Strečno Záhradná 10.10.2019 07:00 20:00
Strečno Záhradná 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno Záhradná 16.10.2019 07:30 15:30
Strečno 1. mája 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno 1. mája 16.10.2019 07:00 20:00
Strečno 28. októbra 14.10.2019 07:00 20:00
Strečno 28. októbra 15.10.2019 07:00 20:00
Strečno 28. októbra 16.10.2019 07:00 20:00
Belá Kubíková 10.10.2019 07:30 18:30
BeláKubíková11.10.201907:3018:30
Belá Kubíková 15.10.2019 07:00 18:30
Belá Kubíková 16.10.2019 07:00 18:30
Belá Kubíková 17.10.2019 07:00 18:30
Belá Kubíková 18.10.2019 07:00 18:30
Teplička nad Váhom A. Hlinku 08.10.2019 07:30 13:30
Teplička nad Váhom A. Sládkoviča 08.10.2019 07:30 13:30
Teplička nad Váhom Donátova 08.10.2019 07:30 13:30
Teplička nad Váhom Fatranská 08.10.2019 07:30 13:30
Teplička nad Váhom Na močiar 08.10.2019 07:30 13:30
Teplička nad Váhom Námestie M. R. Štefánika 08.10.2019 07:30 13:30
Teplička nad Váhom P. O. Hviezdoslava 08.10.2019 07:30 13:30
Teplička nad Váhom Sv. Cyrila a Metoda 08.10.2019 07:30 13:30
Teplička nad Váhom Sv. Gorazda 08.10.2019 07:30 13:30
Gbeľany Gbeľany 03.10.2019 07:30 15:30



41 zdieľaní

Dopravný servis
Koňhora
Práca na ceste
19:37
Strečno
Kolóna
17:42
Rajecké Teplice
Kolóna
17:41
Rajecké Teplice
Práca na ceste
17:38
Cesta I/64
Prekážka na ceste
17:00
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia