Dnes najčítanejšie
Vláda od stredy opäť uvoľní opatrenia, osem krajín bude možné navštíviť na 2 dni

23 september 2019 - 12:00
INZERCIA

Vzorový byt na Kamencoch zaujme dispozíciou aj interiérom

V novostavbách Kamence - Kysucké Nové Mesto je sprístupnený ukážkový byt, v ktorom návštevníci môžu vidieť nielen kvalitu a štandard ponúkaných bytov, ale aj premyslené interiérové riešenia. Byt je k dispozícii k nahliadnutiu pre všetkých, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac o bývaní v mestskej štvrti, ktorá spája moderné bývanie s prírodným prostredím. Návštevníci vzorového bytu sa môžu oboznámiť so štandardmi, ktorými je byt vybavený pri predaji a možnosťami interiérových riešení. Partnerom pri návrhoch interiérov pre byty na Kamencoch je žilinská spoločnosť Lectus s.r.o.

Počas slávnostného otvorenia vzorového bytu ho navštívilo viac ako 200 ľudí. Viac ako polovica ľudí následne vyplnila dotazníky spokojnosti, pričom všetci z nich sa vyjadrili, že sa im vzorový byt veľmi páči. Najčastejšie hodnotili pozitívne dispozíciu bytu, architektúru, vkusné, útulné a funkčné zariadenie interiéru a veľké balkóny, ktoré sú štandardnou súčasťou bytov na Kamencoch. Tých, ktorí prišli zo Žiliny, očarila aj lokalita - Kamence vnímajú ako pokojné miesto s množstvom zelene v okolí a s dobrým napojením do mesta, pričom cena bytov je výrazne nižšia ako cena novostavieb v Žiline.

Projekt novej výstavby na Kamencoch bude prebiehať v niekoľkých etapách. Architekti projektu vnímajú Kamence ako lokalitu stvorenú pre život a v tom duchu je zostavený aj architektonický návrh - bytové domy budú disponovať zelenými vnútroblokmi bez prístupu aút, s parkom a dostatkom zelene. Pribudnú ihriská, športoviská, ale aj potrebné obchodné prevádzky. Cieľom projektu je prepojiť moderné bytové bývanie s prírodným prostredím, preto byty disponujú nadštandardne veľkými balkónmi a terasami, byty na 1. podlažiach majú predzáhradku a na streche garáží vznikne komunitná záhrada. Viac o projekte sa dozviete na stránkach www.kamence.sk.

Obhliadku bytu si môžu záujemcovia dohodnúť e-mailom na adrese predaj@istrofinal.sk alebo telefonicky na číslach 0911 861 507 alebo 0902 554 232.

93 zdieľaní
Zdroj: Istrofinal

Dopravný servis
Budatínska Lehota
Kolóna
07:30
Hričovská
Jama na ceste
07:24
Košická
Práca na ceste
07:15
Košická
Kolóna
07:08
Bytčica, Dlhá
Kolóna
06:42
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.