Dnes najčítanejšie
Na sídliskách Hliny a Solinky znečistili obyvatelia verejný priestor odpadom, hrozia im pokuty

18 september 2019 - 16:30
INZERCIA

Rezidenčný projekt RETRO prináša nové byty do centra Žiliny

Developerská spoločnosť Reinoo prináša do centra Žiliny nové byty. Rezidenčný projekt RETRO je situovaný v blízkosti historického mesta. Noví majitelia, ktorí túžia bývať priamo v srdci metropoly si budú môcť vybrať celkom z 54 bytov. 

Bytový dom RETRO ponúkne na piatich podlažiach 1, 2 a 4-izbové byty s výmerami od 30 m2 až do 117 m2. Projekt Retro okúzli i svojou lokalitou v centre mesta Žilina na rohu ulice Framborská, v tesnej blízkosti zdravotného strediska Krankas.

Po dokončení bytov, vznikne bývanie mestského typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov. Väčšina bytov bude mať balkón alebo terasu. Priamo v pešej dostupnosti sa nachádzajú nákupné centrá, námestia, školy, škôlky, športoviská, reštaurácie či kultúra. O architektonické stvárnenie budovy sa postaral architekt Mgr. arch. Martin Danák.   

„Do mesta prinášame atraktívne bývanie pre ľudí, ktorí milujú žiť a byť v centre diania. Z RETRA budú mať všetko doslova na skok. Či sa vyberú za kultúrou, športom, zábavou, na nákupy alebo sa dobre najesť. Veríme, že skladbou bytov a ich dispozíciami oslovíme mladých ľudí ako i rodiny s deťmi,“ povedal Ing. Milan Lazár, projektový manažér spoločnosti Reinoo. 

Predpredaj bytov je už spustený. Ceny bytov začínajú už od 59 800 eur. Dokončenie a kolaudácia je plánovaná na koniec roka 2020, kedy by sa mohli do RETRA nasťahovať aj jeho prví majitelia.

„Každá budova v centre mesta nesie v sebe kúsok histórie. A preto sa i my snažíme, aby sme tento aspekt podporili a podčiarkli. Projekt RETRO svojou koncepciou ideálne zapadá do historickej časti mesta Žilina. Vďaka lokalite sa RETRO stáva ideálnou voľbou pre obyvateľov, ktorí chcú byť v priamom kontakte s ruchom mesta,“ vysvetľuje ďalej projektový manažér Ing. Milan Lazár.

Developerská spoločnosť Reinoo má za sebou viaceré projekty. Úspešne dokončila výstavbu prvej etapy novej štvrte Pod Zábrehom v Púchove, ktorú bude po dokončení tvoriť 108 bytov v šiestich bytových domoch. Zároveň má za sebou rekonštrukciu niekoľkých kancelárskych budov priamo v Žiline.

Pred dvomi rokmi obnovila historickú budovu Banky na Legionárskej ulici, hneď vedľa budovy Novej synagógy a taktiež vybudovala nové biznis centrum na mieste bývalej Pošty na sídlisku Vlčince, ktoré ponúka viac ako 12 000 m2 prenajímateľnej plochy. Aktuálne v Žiline stavia aj svoj najväčší rezidenčný projekt Zelené Vlčince.  

O projekte  

Viac o projekte nájdete na webovej a facebook stránke projektu RETRO.
Web: www.bytyretro.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/bytyretro/ 
Instagram: bytyretro
Mobil: 0914 33 48 48
Email: info@bytyretro.sk 

96 zdieľaní
Zdroj: PR RETRO

Dopravný servis
Strečno
Stacionárny radar
12:27
Strečno
Iné nebezpečenstvo
12:10
Strážov
Prekážka na ceste
12:00
Priemyselná
Policajná hliadka
10:58
Oškerda
Policajná hliadka
10:41
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.