Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Na ceste pod Strečnom sa osobné auto prevrátilo na strechu, tvoria sa kolóny

28 august 2019 - 09:31

Športový klub Vlči Parkour vyhlasuje nábor nových členov na školský rok 2019/2020

Parkour je čoraz viac obľúbený medzi mladými a mimoriadne príťažlivý najmä pre teenagerov, preto môže byť vstupnou bránou k športu aj pre tie deti, ktoré doteraz nešportovali. Kombinuje prvky atletiky a gymnastiky, ovplyvňuje myslenie a cvičiaci lepšie zvládajú nielen fyzické, ale aj psychické prekážky.

Je to fyzická aktivita, v ktorej sa cvičiaci snaží dostať z jedného miesta na druhé bezpečne a efektívne s použitím vlastného tela. Je založený na prekonávaní všetkých prekážok, ktoré sa v ceste vyskytnú, ako keby šlo o stav ohrozenia. S trochou nadhľadu sa dá povedať, že parkour vás v prípade ohrozenia naučí utiecť podobne ako bojové umenia vás v naučia sa brániť.

Preto nie je potrebné navštevovať bojové krúžky. V športovom klube Vlči Parkour deťom ukážu, ako sa brániť pomocou svojho tela. Celoročný zážitkový kurz parkouru je postavený na metodických princípoch. Je určený pre chlapcov a dievčatá od 5 do 15 rokov.

Kurz vedú skúsení špecializovaní tréneri a asistenti s praxou, zaškolení do prepracovanej metodiky. Predovšetkým ide o kreatívnych mladých ľudí s výbornými zručnosťami.

Športový klub v týchto dňoch vyhlasuje nábor detí na školský rok 2019/2020. Tréningy sa budú konať v Žiline a Čadci. Ak máte záujem prihlásiť vaše dieťa do nášho športového klubu Vlči Parkour, viac sa o tejto možnosti dozviete na stránke www.vlciparkour.sk.

Nábor nových členov sa uskutoční 5.9. 2019 v Žiline.49 zdieľaní

Dopravný servis
Strečno
Kolóna
18:00
Strečno
Kolóna
17:44
Rajecké Teplice
Kolóna
17:29
Porúbka
Kolóna
17:29
Strečno
Kolóna
17:28
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia