Dnes najčítanejšie
Žilinskí policajti zadržali 25-ročného drogového dílera, našli u neho 36 dávok pervitínu

20 august 2019 - 13:13

15-ročný Dávid zostal po požití alkoholu ležať vo dvore na Národnej ulici, previezli ho do nemocnice

Foto: 15-ročný Dávid zostal po požití alkoholu ležať vo dvore na Národnej ulici, previezli ho do nemocnice
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Mestskí policajti v Žiline preverovali v nedeľu 11. augusta oznam o osobách pod vplyvom alkoholu, ktoré sa mali nachádzať v centre mesta na ulici Národná. Hliadka po príchode na miesto v čase okolo 20:20 hod našla vo dvore šesť mladistvých osôb, pričom u piatich vykonala aj dychovú skúšku na alkohol s negatívnym výsledkom.

U jednej osoby nebolo možné vykonanie skúšky, nakoľko ležala na zemi a nereagovala. „Jedna z mladistvých osôb ležala na zemi, značne pod vplyvom alkoholu, bez možnosti komunikácie. Podľa prítomných má ležiaca osoba 15 rokov a požila väčšie množstvo tvrdého alkoholu,“ uvádza mestská polícia v správe.

Z dôvodu podozrenia na intoxikáciu alkoholom bola na miesto privolaná rýchla zdravotná pomoc. Posádka RZP si mladistvého muža prevzala do svojej starostlivosti a následne ho previezla na ďalšie vyšetrenie do FNsP Žilina - na detské oddelenie.

„Jednalo sa o Dávida K. Telefonicky bol vyrozumený otec, ktorý sa dostavil na miesto v čase vyšetrenia mladistvého posádkou RZP,“ píše sa v závere správy Mestskej polície Žilina.

Zdroj: Mestská polícia Žilina


Dopravný servis
Lavobrezná
Prekážka na ceste
21:39
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
21:15
Strečno
Zver pri ceste
20:52
Hričovská
Jama na ceste
20:29
Rudinka
Jama na ceste
20:29
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia