Dnes najčítanejšie
Neznámy páchateľ podpálil kontajnery na viacerých miestach na Solinkách, poškodil šesť áut

20 august 2019 - 13:13

15-ročný Dávid zostal po požití alkoholu ležať vo dvore na Národnej ulici, previezli ho do nemocnice

Mestskí policajti v Žiline preverovali v nedeľu 11. augusta oznam o osobách pod vplyvom alkoholu, ktoré sa mali nachádzať v centre mesta na ulici Národná. Hliadka po príchode na miesto v čase okolo 20:20 hod našla vo dvore šesť mladistvých osôb, pričom u piatich vykonala aj dychovú skúšku na alkohol s negatívnym výsledkom.

U jednej osoby nebolo možné vykonanie skúšky, nakoľko ležala na zemi a nereagovala. „Jedna z mladistvých osôb ležala na zemi, značne pod vplyvom alkoholu, bez možnosti komunikácie. Podľa prítomných má ležiaca osoba 15 rokov a požila väčšie množstvo tvrdého alkoholu,“ uvádza mestská polícia v správe.

Z dôvodu podozrenia na intoxikáciu alkoholom bola na miesto privolaná rýchla zdravotná pomoc. Posádka RZP si mladistvého muža prevzala do svojej starostlivosti a následne ho previezla na ďalšie vyšetrenie do FNsP Žilina - na detské oddelenie.

„Jednalo sa o Dávida K. Telefonicky bol vyrozumený otec, ktorý sa dostavil na miesto v čase vyšetrenia mladistvého posádkou RZP,“ píše sa v závere správy Mestskej polície Žilina.


Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

192 zdieľaní
Zdroj: Mestská polícia Žilina

Dopravný servis
Košická
Policajná hliadka
23:27
Veľká Okružná
Policajná hliadka
20:56
Estakáda
Prekážka na ceste
18:43
Hričovská
Jama na ceste
18:29
Mojšova Lúčka
Kolóna
17:39
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina