Dnes najčítanejšie
Na diaľnici D3 na Kysuciach horel kamión, duchaprítomný vodič uchránil majetok v tisícoch eur

19 august 2019 - 15:30

V nedeľu večer došlo v Žiline k zrážke auta a motorky, motocyklista zraneniam podľahol

Foto: V nedeľu večer došlo v Žiline k zrážke auta a motorky, motocyklista zraneniam podľahol
Foto: čitateľ Daniel P.

V nedeľu 18. augusta 2019 došlo vo večerných hodinách v Žiline k dopravnej nehode, po ktorej vyhasol život mladého muža. K zrážke motocyklistu a osobného auta na Priemyselnej ulici boli privolané všetky záchranné zložky.

Záchranári si na mieste prevzali do svojej starostlivosti mladého vodiča motocykla, u ktorého bolo podozrenie na ťažké vnútorné poranenia. Zraneného 27-ročného muža previezli do žilinskej nemocnice.

„Posádka RLP2 Žilina bola včera v noci vyslaná na zásah ku zranenému motocyklistovi v Žiline na Priemyselnej ulici. Pacient bol odovzdaný do nemocnice s predpokladaným ťažkým poranením vnútrobrušných a vnútrohrudných orgánov v počiatočnom šokovom stave, tlakovo bol však stabilizovaný, bol pri vedomí a dýchal spontánne,“ potvrdila Katarína Načiniaková zo skupiny Falck.

Mladý vodič motocykla vážnym zraneniam po prevoze do nemocnice podľahol. Cesta bola počas dokumentovania nehody úplne uzavretá, sprejazdniť sa ju podarilo až po takmer troch hodinách. Presné príčiny vzniku dopravnej nehody vyšetruje polícia v Žiline.

Bližšie informácie zisťujeme.
440 zdieľaní

Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Práca na ceste
07:28
Strečno
Jama na ceste
07:00
Lavobrezná
Jama na ceste
06:59
Hričovská
Jama na ceste
06:57
Strečno
Práca na ceste
06:53
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia