Dnes najčítanejšie
Vo štvrtok pribudlo na Slovensku 419 prípadov koronavírusu, na Orave evidujú osemdesiat pacientov

09 august 2019 - 16:50
INZERCIA

Nová žilinská pizzéria Pizzalandia ponúka klasickú aj bezlepkovú pizzu, za online nákup vráti bonus

Pizza je jedlo talianskeho pôvodu, ktoré na svojej popularite nikdy nestráca. Chutný pokrm vytvorený z cesta, so zmesou paradajok, syra, šunky a ďalších pochutín, si ľudia doprajú radi a často. Aj preto funguje v Žiline niekoľko desiatok pizzérií, ktoré pripravujú pizze rôznych druhov, tvarov a chutí.

Aktuálny zoznam pizzérií v našom meste sa však prednedávnom rozšíril o ďalšiu. Už nejaký čas funguje v Žiline nová pizzéria Pizzalandia so širokou ponukou nielen klasickej ale aj bezlepkovej pizze a množstva chuťoviek v sekcii pizza snacky. Okrem toho ponúka v jedálnom lístku aj chutné cestoviny, šaláty a ďalšie jedlá.

„Našou prioritou sú kvalitné a čerstvé suroviny, z ktorých pre Vás pripravujeme mnoho druhov pizze. Pizzu si môžete objednať v rozmere 35 cm a 45 cm. Bezlepkový variant sa nám podarilo vývojom z pôvodných 30 cm pripraviť až na 35 cm, čo je naozaj obtiažne, ale snažili sme sa celiatikov neukrátiť o kus tejto dobroty,“ uvádza aktuálna ponuka ponuke.

Pizzéria Pizzalandia má vo svojom jedálnom lístku až šesťdesiat druhov bezlepkovej pizze. Vďaka kvalitným surovinám je veľmi ťažké rozoznať ju od klasickej. Mnohí dokonca hovoria, že jej chuť je ešte lepšia. Ľudia, ktorí trpia intoleranciou lepku, sa preto vôbec nemusia obmedzovať a môžu si naplno vychutnať pizzu s rôznymi kombináciami chutí.

Bohatá je aj ponuka klasickej pizze, ktorá obsahuje 58 rôznych druhov a rovnako pestrá je ponuka pizza základov, kde si môže zákazník vybrať paradajkovú salsu, smotanový či bbq základ a navyše má aj možnosť potretia okrajov pizze bazalkovým alebo cesnakovým pestom.

„Snažili sme sa pripraviť zákazníkom niečo špeciálne, začali sme preto tvoriť a tak vznikla bohatá ponuka pizza snackov.“

  • Pizza prúžky so salámou a chili
  • Pizzové slimáky so sušenými paradajkami 
  • Pizzové slimáky s balkánskym syrom
  • Pizzové slimáky so šampiňónmi
  • Pizzové slimáky s kukuricou
  • Pizzové slimáky s ananásom 
  • Pizzové slimáky s BBQ
  • Pizzové slimáky s hermelínom

Pri objednávke jedla online získava zákazník spätný bonus

Na rozvoz a doručenie jedál je kladený veľký dôraz - pokrmy musia byť dodané v stanovenej teplote a dohodnutom čase. Zákazníci, ktorí majú otázky ohľadne aktuálnej ponuky, alergénov alebo sa chcú informovať o možnostiach doručenia, sa môžu kedykoľvek obrátiť na telefónne číslo 0918 378 150.

Pizzalandia ponúka zákazníkom okrem klasického objednávania cez telefónne číslo aj možnosť zadávania objednávok prostredníctvom webstránky. Pokiaľ sa zákazník zaregistruje, z každej objednávky získať späť bonus v podobe zľavy na ďalšiu objednávku. Objednanie je pochopiteľne možné aj bez prihlásenia, avšak už bez možnosti získania bonusu.

Pizzéria prijíma platbu v hotovosti aj stravnými lístkami. Rozvoz v rámci mesta Žilina je bezplatný, pre ostatné lokality sú účtované poplatky, o ktorých sa zákazník dozvie vždy pred objednávkou. Prvých 100 zaregistrovaných zákazníkov navyše získava trvalú zľavu 10% na každú objednávku.

Viac informácií nájdete na https://www.pizzalandia.sk/.

Pizzalandia je aj na Instagrame
117 zdieľaní
Zdroj: PR Pizzalandia

Dopravný servis
Koňhora
Kolóna
16:29
Strečno
Kolóna
16:26
Rajecké Teplice
Dopravná nehoda
16:25
Lavobrezná
Kolóna
16:25
Košická
Prekážka na ceste
16:24
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia