12 február 2014 - 09:02

Priame prenosy hokejových zápasov zo Soči na Hlinkovom námestí

Foto: Priame prenosy hokejových zápasov zo Soči na Hlinkovom námestí

Jedna z najviac očakávaných olympijských disciplín zo ZOH v Soči je pre Slovákov bezpochybne ľadový hokej. Olympiáda je v plnom prúde a prvý zápas našej reprezentácie je už vo štvrtok. Slovenský divák vkladá veľké nádeje do nášho hokejového tímu a niektoré mestá možno rozmýšľajú,  ako by mohli podporiť cestu našich hokejistov za veľkolepým prvenstvom.

V Žiline je už rozhodnuté. Všetci diváci, fanúšikovia a hokejoví nadšenci sa môžu tešiť na to, že hokejové šialenstvo sa odohrá už tradične na Hlinkovom námestí. Práve tu Telka v meste v spolupráci s mestom Žilina prichystali vybrané priame prenosy skupinových zápasov ľadového hokeja z XXII. ZOH v Soči 2014.

Úžasná atmosféra, ktorá bola v Žiline počas MS v ľadovom hokeji v priebehu posledných dvoch rokov, by sa tento rok mohla zopakovať - počas premiérových olympijských hokejových zápasoch v Soči 2014. Preto ste všetci vrelo pozvaní na Hlinkovo námestie.

Celý program prvých skupinových zápasov nájdete na webovej stránke Telky v meste. Ostatné zápasy z postupovej fázy budú zverejnené začiatkom budúceho týždňa.

  4 fotky v albume0 zdieľaní

Dopravný servis
Mostná
Prekážka na ceste
21:44
Vranie
Práca na ceste
20:47
Hlavná, Bytčica
Prekážka na ceste
20:35
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
20:10
Zobraziť aktuálne hlásenia