Dnes najčítanejšie
VIDEO: Ďalší z domácich vodičov bránil v plynulej jazde v dvoch pruhoch na ulici Vysokoškolákov

11 január 2015 - 08:50

Kde v Žiline je možné kúpiť kvalitné vstavané skrine so 40% zľavou? Jedine v AloDoor!

Foto: Kde v Žiline je možné kúpiť kvalitné vstavané skrine so 40% zľavou? Jedine v AloDoor!
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Boli ste niekedy v situácií, kedy ste chceli vymeniť svoju starú skriňu za novú a nevedeli ste nájsť takú, ktorá by vyhovovala vašim požiadavkám? Alebo ste pre neštandardné rozmery, či tvar skrine nemohli nakupovať v bežnom obchode? Všetky tieto a podobné problémy dokáže jednoducho vyriešiť žilinská spoločnosť AloDoor, ktorá sa zaoberá výrobou vstavaných skríň na mieru.

AloDoor si hravo poradí s vyhotovením a montážou akejkoľvek vstavanej skrine, alebo šatníka na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Aby toho nebolo málo, na všetko platí až štvorročná záruka a zľava 40%.



AloDoor sa orientuje na cenovú dostupnosť, pričom nie je ovplyvnená kvalita vstavanej skrine alebo šatníka. Stále to však nie je všetko. Na stránke www.alodoor.sk/navrhar si môže zákazník navrhnúť detailnú podobu skrine vrátane presných rozmerov, farieb a ďalších parametrov. Vypracovaný návrh potom len jednoducho zašle spoločnosti cez formulár a čaká na predbežné nezáväzné nacenenie.

Ak bude zákazník s ponukou spokojný, nasleduje osobné stretnutie a záväzná objednávka. Viac informácií je možné nájsť na stránke spoločnosti a už čoskoro bude pre zákazníkov pripravená aj vzorková predajňa vstavaných skríň v Žiline. Ak chcete vedieť viac, sledujte stránku www.alodoor.sk






Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
06:00
Fatranská
Policajná hliadka
01:27
Cesta II/583B
Stacionárny radar
01:23
Strečno
Iné nebezpečenstvo
23:30
Lavobrezná
Práca na ceste
22:27
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia