Dnes najčítanejšie
V nedeľu sa pri páde v Malej Fatre zranil cyklista, privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť

23 máj 2019 - 15:48

Polícia hľadá svedkov nehody, pri ktorej bolo zranené 16-ročné dievča a vodič z miesta odišiel

Foto: Polícia hľadá svedkov nehody, pri ktorej bolo zranené 16-ročné dievča a vodič z miesta odišiel
Foto: KR PZ Žilina

Žilinská polícia žiada verejnosť o pomoc v súvislosti s nehodou, ktorá sa stala v pondelok 20. mája 2019 v čase okolo 08:20 hod. na ulici Predmestská. Neznámy vodič z miesta odišiel a nesplnil si svoje povinnosti účastníka dopravnej nehody.

„Na základe doteraz vykonaného objasňovania bolo zistené, že doposiaľ neznámy vodič viedol osobné motorové vozidlo bielej farby, nezistenej značky a evidenčného čísla v smere od ulice Košická. Na priechode pre chodcov došlo k stretu vozidla a 16-ročnej chodkyne. Neznámy vodič zastavil a z vozidla vystúpil. Následne však z miesta odišiel bez splnenia si povinnosti účastníka dopravnej nehody,“ informoval Radko Moravčík, hovorca KR PZ v Žiline.

Pri dopravnej nehode utrpela chodkyňa doposiaľ presne nezistené zranenia. Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania.

Polícia žiada občanov, ktorí boli svedkami uvedenej dopravnej nehody (vodiča, ktorý riadne zastavil a dával prednosť chodkyni), aby akékoľvek informácie k dopravnej nehode oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo najbližšom útvare Policajného zboru, prípadne priamo na okresnom dopravnom inšpektoráte OR PZ v Žiline na tel. čísle 0961 403 521.


269 zdieľaní
Zdroj: KR PZ Žilina

Dopravný servis
Radoľa
Jama na ceste
12:59
Strečno
Kolóna
12:57
Oškerda
Prekážka na ceste
12:52
Na Horevaží
Jama na ceste
12:52
Vranie
Policajná hliadka
12:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia