Dnes najčítanejšie
FOTO: Po domových prehliadkach obvinila polícia 26-ročného Erika a 72-ročného Alojza

16 máj 2019 - 13:02
INZERCIA

Novinka v Žiline: Tréningy E-Fit za pomoci elektrickej stimulácie svalstva už aj v Progress gyme

Foto:  Novinka v Žiline: Tréningy E-Fit za pomoci elektrickej stimulácie svalstva už aj v Progress gyme
Galéria: 9 fotiek
Foto: Progress Gym

V dnešnej dobe, náročnej na čas, mnohí z nás zabúdajú na pravidelný pohyb a aktívne precvičovanie svalstva, ktoré nás udrží v dobrej zdravotnej kondícii. Iných môžu odradiť fitness centrá a vyšší počet návštevníkov. Na tieto, ale aj mnohé iné okolnosti, sa zameriava metódia cvičenia E-Fit za pomoci elektrickej stimulácie svalstva.

Rozmanitý tréning šitý presne na mieru ponúka v Žiline aj Progress gym, do ktorého portfólia pribudol E-Fit len prednedávnom. Výhodou metódy je, že vďaka stimulácii prístrojom sa skracuje doba tréningu - dvadsaťminútové cvičenie s trénerom sa rovná intenzitou približne 1,5 hodinovému cvičeniu vo fitness centre. Počas jednoduchých cvikov je súbežne simulované svalstvo celého tela.

„Tréning EMS je špeciálny osobný tréning, pričom odporúčané sú dve až tri tréningové jednotky za týždeň, keďže tento typ je náročný na svaly. Doba superkompenzácie trvá 48 až 72 hodín, teda dlhšie ako pri bežnom tréningu. Aby sa dosiahol požadovaný účinok, je nevyhnutné určiť správny čas na odpočinok. Cvičenie prebieha len vo dvojici a v tichom prostredí, po celý čas sa tréner venuje výlučne klientovi,“ vysvetľuje výhody novinky Zuzana Žišková, trénerka E-Fit v Progress gyme.

Cvičenie za pomoci E-fit dokáže pomôcť pri potlačení príznakov celulitídy, stimulovanie tkanív pomáha zvyšovať krvný obeh a zrýchľovať látkovú výmenu. Pri správnej diéte tak naštartujete procesy chudnutia a formovania postavy.  

Prístroj na elektrickú stimuláciu svalstva je k dispozícii už aj v Žiline. Zdroj: Progress gym

Pre koho je E-Fit vhodný? 

- ste športovec a chcete zvýšiť výkonnosť
chcete športovať, ale trpíte nedostatkom času
chcete spevniť a formovať postavu
chcete znížiť celkovú telesnú hmotnosť
ste matka a chcete sa dostať do formy po pôrode
chcete znížiť prejavy celulitídy
trpíte bolesťami chrbta spôsobené nesprávnym držaním tela
chcete spevniť ochabnuté svalstvo
trpíte bolesťami kĺbov

Priestory vybavené pre široké spektrum aktivít si môžete prenajať, v ponuke sú aj súkromné tréningy

Tréning metódou elektrickej stimulácie svalstva nie je to jediné, čo v priestoroch centra na Sládkovičovej ulici v Žiline pár krokov od Mariánskeho námestia nájdete.

Už dnes môžete navštíviť fitbox pre ženy, kruhové tréningy alebo súkromné tréningy boxu. Zatrénovať si môžete aj v malých skupinkách, čo je ideálne pre dvoj až šesťčlenné partie kamarátov.  

Moderné priestory Progress gymu sú plne vybavené na takmer všetky druhy bojových umení a športových aktivít, v ponuke je aj všeobecná pohybová príprava pre deti a mládež.

S tréningovou miestnosťou vrátane boxerských vriec, TRX závesnými systémami, kettlebelmi a dvoma šatňami spolu s kúpeľnou a sprchovým kútom si ich môžete prenajať podľa potreby na čokoľvek - cvičenia, kurzy, workshopy či iné aktivity.

Výhodou Progress gymu je, že sa nachádza v centre mesta na Sládkovičovej ulici 8 (v budove výdajne ZOOT), parkovať môžete v neďalekom nákupnom centre.

 

Ponuku tréningov aj bližšie informácie nájdete na www.progressgym.sk alebo 0918 089 369 či info@progressgym.sk


195 zdieľaní
Zdroj: PR Progress Gym

Dopravný servis
Strečno
Prekážka na ceste
21:29
Kvačalova
Zver pri ceste
21:25
Strečno
Jama na ceste
21:23
Strečno
Práca na ceste
21:22
Lavobrezná
Policajná hliadka
21:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia