15 máj 2019 - 16:25
INZERCIA

Novinky v žilinskej pobočke Travel.sk: Africká Gambia s jemným bielym pieskom a egyptská Taba

Foto:  Novinky v žilinskej pobočke Travel.sk: Africká Gambia s jemným bielym pieskom a egyptská Taba
Foto: ilustračné - pixabay

Po tuhej zime sa postupne prebúdza jar a s príchodom teplejších dní začína väčšina z nás pomýšľať na zaslúžený oddych - letnú dovolenku. Preferencie a požiadavky na ideálne strávený oddych pri mori sa rôznia, veľká časť z nás ešte len zisťuje, kam by sa mohla pozrieť tento rok a pri ktorom z morí načerpá novú energiu. 

Na pomoc pri výbere z ponuky tisícok zájazdov sa môžete v Žiline už niekoľko rokov spoľahnúť aj na online cestovnú kanceláriu Travel.Sk, ktorá sídli na Námestí Andreja Hlinku.

Široká paleta zájazdov od slovenských aj zahraničných cestovných kancelárií je presne to, ž čoho si vyberiete pobyt podľa predstáv. A vaše predstavy je možné preniesť aj do pobytov na mieru presne vašim potrebám. 

Do Turecka a Egypta už aj z bližšieho letiska v Piešťanoch

Tradičným ťahúňom je u Žilinčanov Turecko, a práve tam sa bude v lete lietať aj z letiska v Piešťanoch, čo výrazne skráti dochádzkovú vzdialenosť zo Žiliny. Rovnako je to v prípade obľúbeného Egypta, tu sa navyše do ponuky vrátila populárna destinácia Taba s luxsusnými päťhviezdičkovými hotelmi a širokými plážami.

Výhodou Taby je blízka vzdialenosť k Jordánsku, kde môžete okrem iného navštíviť tajuplnú Petru. Aj túto sezónu je pre klientov Travel.Sk pripravených niekoľko noviniek:

„Tohtoročnou novinkou je africká Gambia na pobreží Atlantického oceánu s jemným bielym pieskom a odletom z Bratislavy, termíny sú už v predaji aj na máj. V Gambii ponúkame na výber až z 5 hotelov v štandarde od od trojhviezdičkových až po päťhviezdičkový,“ doplnil Anton Michalica z Travel.Sk.

 


 

Ponuku atraktívnych noviniek aj obľúbených dovolenkových klasík nájdete na www.travel.sk.
  

Ak radi cestujete na poslednú chvíľu, nezabudnite sa prihlásiť do služby travel news, vďaka ktorým budete mať prehľad o aktuálne dostupných lastminute pobytoch medzi prvými.

Výhodou tejto prvej slovenskej online cestovnej agentúry je aj to, že pobyt môžete pohodlne uhradiť priamo na pobočke (nielen v hotovosti, ale aj platobnou kartou) alebo prevodom v rámci vašej banky.

96 zdieľaní
Zdroj: PR Travel.Sk

Dopravný servis
Veľká Okružná
Kolóna
00:26
Strečno
Zver pri ceste
21:27
Strečno
Iné nebezpečenstvo
21:14
1. mája
Jama na ceste
17:40
Strečno
Zver pri ceste
17:27
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.