Dnes najčítanejšie
Policajti namerali v obci Kolárovice ďalšieho nezodpovedného vodiča, rýchlosť prekročil o 59 km/h

13 máj 2019 - 10:00
INZERCIA

Záujem o pánske holičstvá v Žiline rastie, v centre mesta otvorili nové holičstvo Tommy Barbershop

Foto: Záujem o pánske holičstvá v Žiline rastie, v centre mesta otvorili nové holičstvo Tommy Barbershop
Galéria: 4 fotky

Návšteva holičstva bola v minulosti akýmsi rituálom každého muža. Postupom času ale nahradili holičov, skutočných majstrov svojho remesla, bežné kaderníctva. Avšak, záujem o využívanie služieb tradičného holičstva znovu narastá. Muži vyhľadávajú kvalitných barberov, ktorí z nich spravia skutočných džentlmenov. A inak tomu nie je ani v Žiline.

Holičstvo sa znovu stáva dôležitou súčasťou starostlivosti u mnohých mužov. Tí chcú vyzerať dobre a rovnako dobre sa aj cítiť a pôsobiť na okolie. Všetky žilinské holičstvá ponúkajú kvalitné služby, netreba však zabúdať na to, že každý holič má iný prístup, štýl aj spôsob svojej práce.

Porovnávať jednotlivé prevádzky preto nie je ľahké, ale, individuálny prístup v každej z nich zaručuje, že muži odchádzajú vždy spokojní. Medzi už fungujúce tradičné pánske holičstvá v Žiline pribudlo nové s názvom Tommy Barbershop.

Nachádza sa na Mydlárskej ulici č. 185, medzi obchodnými centrami Aupark a Mirage. Otvorené má denne od 09:00 do 18:00 hod., a v sobotu či akýkoľvek iný čas prijíma zákazníkov na objednávku. Pokiaľ sa chystáte na špeciálnu príležitosť, napríklad oslavu či svadbu, môžete si dohodnúť individuálny termín.

Tommy Barbershop ponúka kvalitné holičské služby na vysokej úrovni. Muži po návšteve odchádzajú s elegantnými pánskymi strihmi či dokonalou úpravou brady. Medzi hlavné služby však patrí aj farbenie, holenie a čistenie pleti. V tomto holičstve používajú výlučne značkovú pánsku kozmetiku, oleje, pomády a šampóny.

Návšteva holičstva musí byť pre muža zážitok a v holičstve Tommy Barbershop to veľmi dobre vedia. Môžete sa preto tešiť na príjemnú atmosféru, prostredie a priateľský prístup.

Telefonický kontakt: 0919 177 803
Instagram: instagram.com/tommy.barber28


0 zdieľaní
Zdroj: PR Tommy Barbershop

Dopravný servis
Hričovská
Kolóna
16:15
Mojšova Lúčka
Kolóna
16:15
Strečno
Kolóna
16:15
Bytčica
Uzavretá cesta
16:12
Radoľa
Kolóna
16:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina