Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Okres Žilina sa nachádza s 0,71% medzi lepšími, opatrenia od 3. februára uvoľnia

05 máj 2019 - 16:21
INZERCIA

Whisky, spevák Slobodnej európy a známy cestovateľ, porozpráva o zážitkoch z cesty po Kolumbii!

Foto: Whisky, spevák Slobodnej európy a známy cestovateľ, porozpráva o zážitkoch z cesty po Kolumbii!
Foto: Smer

V stredu, 8. mája o 19:00 hod., zavíta do žilinského Smer Klubu 77 Whisky, známy cestovateľ, spevák skupiny Slobodná Európa aby porozprával o svojich dobrodružstvách, ktoré zažili na svojich cestách po Kolumbii.

Biele vrcholy andských päťtisícoviek ale aj hlboké vlhké džungle, krásna koloniálna architektúra, územia ovládané poslednou aktívnou gerilou na hranici s Venezuelou, horúce karibské pobrežie, najvyššie palmy na svete a kolibríky v nádhernom Valle de Cocora, druhý najvačší juhoamerický karneval v Barranquille, sopky národného parku Los Nevados, divoké slumy v Medelline, meste Pabla Escobara, svetoznáme kávové plantáže v Zona cafetera, pozostatky indiánskej kultúry v odľahlých rezerváciach, či desaťmiliónová pulzujúca Bogota… aj o tomto bude reč na ďalšom pokračovaní Whiskyho cestovateľského kina.

Spevák kapely Slobodná Európa Whisky, sa po dlhých rokoch cestovania po odľahlých kútoch piatich kontinentov rozhodol vytiahnuť na svetlo sveta svoje mnohé zážitky a fotografie zo svojich výprav. Na svojich cestách Whisky navštívil viac ako 70 krajín, v ktorých sa zameriaval najmä na odľahlé oblasti s atraktívnymi prírodnými scenériami, zachovalými pôvodnými etnikami a kultúrami, bez turistického ruchu, ktoré často preskúmaval na motorke, či terénnom aute na ktorých prešiel po cestách – necestách viac ako 50 000 km.

Za všetky oblasti, ktoré navštívil môžeme len tak námatkovo spomenúť napríklad Indiu (ktorú navštívil 14 krát..), Nepál (kde niekoľkokrát, sám bez nosíčov, absolvoval pešie pochody cez Himaláje dlhé viac ako 500 km, cez sedlá vo výškach viac ako 55OO m.n.m.), Severnú Kóreu, Venezuelu, Irán, Laos, Kolumbiu, Kamerun, Indonéziu, Gruzínsko, Vietnam, Tadžikistan, Borneo, Peru, Austráliu, Čínu, Kyrgyzstan, Srí Lanku, Arménsko, Bolíviu, Kosovo, Uzbekistan, Filipíny, Afganistan, Kambodžu, Kazachstan, Chile, Maroko, Ladakh, Podnestersko, Sikkim, Náhorný Karabach a mnohé ďalšie. Jeho dlhoročné skúsenosti filmového kameramana naznačujú profesionálnu úroveň fotografií...


Vstupenky na www.smer77.sk

Facebook event:
https://www.facebook.com/events/2249252795317233/

 

Miesto: Smer klub 77 Žilina
Dátum: 08.05.2019 - 19:00

50 reakcií
Zdroj: PR Smer klub 77


Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
08:29
Kvačalova
Jama na ceste
08:15
Strečno
Policajná hliadka
07:55
Strečno
Jama na ceste
07:53
1. mája
Jama na ceste
07:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia