Dnes najčítanejšie
Výsledky aukcie o stánky na Vianočných trhoch 2019 sú známe, najdrahší vydražili za 20-tisíc eur

17 apríl 2019 - 16:42
INZERCIA

Prečo sú v žilinskom IT kraji potrební kvalifikovaní manažéri?

Foto: Prečo sú v žilinskom IT kraji potrební kvalifikovaní manažéri?
Foto: FRI UNIZA

Počas posledných rokov sa Žilina - mesto na Považí, čoraz viac mení na metropolu IT firiem stredného Slovenska. S nárastom firiem rastie aj potreba pracovať s kvalifikovanými ľuďmi - developermi, analytikmi, ale aj manažérmi. 

Aj keď sa môže zdať, že byť programátorom je aktuálne „sexy“, netreba zabúdať na ďalších ľudí, vďaka ktorým produkty a projekty vznikajú. Práve človek, ktorý dokáže zastrešiť biznis produktovo, projektovo, finančne, marketingovo či organizačne, je v úspešnej IT firme nenahraditeľný. 

Ako sa postaviť k aktuálne skvelým podmienkam na IT trhu, ktorý v Žiline a na celom Slovensku prekvitá? Posuň vpred svoje manažérske a IT zručnosti súčasne! Odbor manažment na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline ti na to ponúka všetko potrebné. Vytvára ideálne podmienky pre špičkových lídrov.

Rýchlo a dynamicky sa rozvíjajúci IT trh potrebuje moderne zmýšľajúcich manažérov pripravených na výzvy, ktoré sú v tomto odvetví na dennom poriadku. Takých, ktorí majú prehľad v marketingu, manažmente, sociálnych vedách aj technológiách.  A predovšetkým sa neboja výziev, sledujú trendy a slová ako líderstvo a neustále vzdelávanie nepoznajú len z motivačných článkov.

Dá sa na manažérsku pozíciu vôbec pripraviť?

Určite.

Vyžaduje si to však správne spojenie teórie s praxou a učením sa od najlepších. Preto okrem rozmanitej kombinácie predmetov v študijnom programe manažment fakulta neustále spolupracuje s úspešnými IT firmami v rámci celého kraja. Práve dobré vzťahy a kontakty ponúkajú študentom možnosť zmysluplnej praxe a v takmer 100% prípadov aj okamžitého uplatnenia a zamestnania v rámci odboru. A to bezprostredne po ukončení štúdia.

O tom, že venovať pozornosť manažérskym zručnostiam a informačným technológiám súčasne má zmysel, svedčia inšpiratívne príbehy stoviek absolventov, ktorí stoja na čele manažérskych tímov celosvetovo známych IT firiem, alebo vedú vlastný prosperujúci biznis.

Pridaj sa k nim. Staň sa úspešným. Študuj budúcnosť.

Buď manažér.

Čas máš do 30.4.2019. Neváhaj a podaj si prihlášku tu.


47 zdieľaní
Zdroj: PR FRI UNIZA

Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
21:55
Mojšova Lúčka
Iné nebezpečenstvo
20:39
Budatínska Lehota
Kolóna
18:59
Košická
Stacionárny radar
18:24
Bytčica
Uzavretá cesta
18:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia