Dnes najčítanejšie
Polícia hľadá svedkov nehody, pri ktorej neznámy vodič zachytil mladíka na elektrickej kolobežke

14 apríl 2019 - 16:30
INZERCIA

V Žiline spustili rozvoz tradičnej Japonskej špeciality - sushi z čerstvých rýb

Sushi je v oblasti gastronómie už dlho pokrmom, ktorý si získal srdcia mnohých gurmánov aj obyčajných konzumentov po celom svete. História tohto jedla siaha až do 7. storočia, kedy sa kulinársky nápad presunul z Číny do Japonska. Nejde teda o pôvodné japonské jedlo, ako si väčšina ľudí myslí. Boli to však až Japonci, kto z neho urobil na základe svojich receptúr gurmánsku tradíciu. Tú následne rozšírili do celého sveta.

Pravých a originálnych receptov na sushi nie je veľa, Japonci si totiž potrpia na tradície a vyhýbajú sa novým trendom či experimentovaniu. Jednotlivé druhy sa líšia rôznymi náplňami, koreninami, ingredienciami a predovšetkým celkovým spájaním rozličných chutí.

Jedinečnú chuť tohto tradičného japonského pokrmu môžete, spolu s ďalšími špecialitami, ochutnať aj v Žiline. Teraz už pritom nikam chodiť. Začiatkom roka vznikla v meste nová prevádzka s názvom SUSHI BONSAI, zaoberajúca sa nielen prípravou chutného sushi, ale aj jeho rozvozom priamo k vám domov. Ochutnať môžete aj skvelé polievky, šaláty a jedlá z rýb a mäsa.

Galéria: 6 fotiek

Dobrou správou je, že takmer všetky objednávky sú zabalené výhradne v EKO obaloch vyrobených z papiera, PLA bioaplastu, dreva, bambusu a cukrovej trstiny. Spomenuté materiály sú zdravotne nezávadné, rozložiteľné na kvalitný kompost a tiež recyklovateľné, čo umožňuje ich opätovné spracovanie. 

Objednávka sushi v Žiline je skutočne jednoduchá a zaberie len pár kliknutí z pohodlia domova. Stačí si pozrieť ponuku, vybrať produkty, potvrdiť objednanie a potom už len čakať na doručenie.

V závislosti od veľkosti objednávky a lokality je doručenie bezplatné. Rozvoz prebieha v dňoch pondelok až sobota, v čase od 11:00 do 20:00 hod. K objednávke dostane každý zákazník aj paličky, sójovú omáčku, wasabi a ďumbier. Jednoducho plný servis k tomu vychutnať si Sushi v Žiline naplno!

Všetky potrebné informácie získate po kliknutí na adresu https://www.sushi-bonsai.sk/ alebo na telefónnom čísle 0940 550 222. 

517 zdieľaní
Zdroj: PR SUSHI BONSAI

Dopravný servis
Cesta I/64
Kolóna
16:00
Škultétyho
Kolóna
15:59
Bytčica, Dlhá
Kolóna
15:56
Bytčická
Kolóna
15:56
Kragujevská
Kolóna
15:54
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia