Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Okres Žilina sa nachádza s 0,71% medzi lepšími, opatrenia od 3. februára uvoľnia

05 apríl 2019 - 11:15

Na sídlisku Solinky začal opäť vyčíňať neznámy páchateľ, za dva dni poškodil pneumatiky na 14 autách

Koncom roka 2018 sme informovali o neznámom páchateľovi, ktorý na sídlisku Solinky poškodzoval zaparkované osobné autá. Obyvatelia ulice Osiková si takmer každé ráno našli prepichnuté viaceré pneumatiky. Po tom, čo sa správa o vyčíňaní neznámej osoby dostala do médií, situácia sa na niekoľko mesiacov upokojila. 

V posledných dňoch si ale ľudia opäť nachádzajú poškodené pneumatiky. Páchateľ teda po krátkej prestávke vyčíňa znova. Doteraz spôsobil škodu na približne štrnástich autách.

Niektorí majitelia vozidiel mali šťastie a v pneuservise im poškodené pneumatiky opravili, sú však aj takí, ktorí museli zainvestovať do úplne nových, pretože poškodenie bolo veľké.

Páchateľ doteraz spôsobil svojím konaním nemalé škody

„Včera ráno malo 6 áut prepichnuté pneumatiky, dnes ráno som zistila, že poslednú noc bolo poškodených zasa 8 áut. Nemáme poistky na vandalizmus a policajti s tým nič nerobia. My už máme na našom aute 3 krát vymenené pneumatiky,“ uviedla znepokojená obyvateľka sídliska.

Obyvatelia ulice Osiková nemajú tušenie, z akého dôvodu dotyčná neznáma osoba poškodzuje súkromný majetok. Prípad už hlásili aj na políciu, zatiaľ len čakajú, ako sa situácia ďalej vyvinie.
191 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
21:07
Strečno
Policajná hliadka
20:45
Fatranská
Stacionárny radar
20:07
Celulózka
Jama na ceste
18:55
Strečno
Prekážka na ceste
18:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia