Dnes najčítanejšie
Deti popíjali alkohol na zastávke v centre mesta, rodičia si ich vyzdvihli na mestskej polícii

05 apríl 2019 - 11:15

Na sídlisku Solinky začal opäť vyčíňať neznámy páchateľ, za dva dni poškodil pneumatiky na 14 autách

Koncom roka 2018 sme informovali o neznámom páchateľovi, ktorý na sídlisku Solinky poškodzoval zaparkované osobné autá. Obyvatelia ulice Osiková si takmer každé ráno našli prepichnuté viaceré pneumatiky. Po tom, čo sa správa o vyčíňaní neznámej osoby dostala do médií, situácia sa na niekoľko mesiacov upokojila. 

V posledných dňoch si ale ľudia opäť nachádzajú poškodené pneumatiky. Páchateľ teda po krátkej prestávke vyčíňa znova. Doteraz spôsobil škodu na približne štrnástich autách.

Niektorí majitelia vozidiel mali šťastie a v pneuservise im poškodené pneumatiky opravili, sú však aj takí, ktorí museli zainvestovať do úplne nových, pretože poškodenie bolo veľké.

Páchateľ doteraz spôsobil svojím konaním nemalé škody

„Včera ráno malo 6 áut prepichnuté pneumatiky, dnes ráno som zistila, že poslednú noc bolo poškodených zasa 8 áut. Nemáme poistky na vandalizmus a policajti s tým nič nerobia. My už máme na našom aute 3 krát vymenené pneumatiky,“ uviedla znepokojená obyvateľka sídliska.

Obyvatelia ulice Osiková nemajú tušenie, z akého dôvodu dotyčná neznáma osoba poškodzuje súkromný majetok. Prípad už hlásili aj na políciu, zatiaľ len čakajú, ako sa situácia ďalej vyvinie.

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

191 zdieľaní

Dopravný servis
Hričovská
Kolóna
07:59
Kragujevská
Kolóna
07:58
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
07:55
Strečno
Policajná hliadka
07:44
Varín
Práca na ceste
07:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.