Dnes najčítanejšie
Neznámy muž napadol v Žiline vodiča autobusu MHD. Polícia prosí o pomoc pri jeho stotožnení aj o informácie

28 december 2014 - 12:34

Najlepším hráčom Fortuna ligy je podľa fanúšikov Viktor Pečovský!

Foto: Najlepším hráčom Fortuna ligy je podľa fanúšikov Viktor Pečovský!
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Podľa oficiálneho portálu najvyššej súťaže www.fortunaliga.sk je najlepším futbalistom jesennej časti Fortuna ligy 2014/2015 hráč MŠK Žilina a Slovenský reprezentant Viktor Pečovský. Defenzívneho stredopoliara doplňajú v hodnotení Ján Vlasko z Trnavy a Juraj Piroska zo Senice.

Viktor Pečovský vyhráva väčšinu ankiet

“Drvivú väčšinu hodnotiacich ankiet po jesennej časti Fortuna ligy vyhráva stredopoliar MŠK Žilina Viktor Pečovský. Motor stredu poľa, neúnavná včelička, pracant na pohľadanie. Množstvo jeho futbalových prezývok prekonáva už iba kopa uznania, ktoré sa mu dostáva zo všetkých strán. Líder prvého tímu tabuľky je jediným hráčom Fortuna ligy, ktorý sa prebojoval aj do základnej zostavy reprezentačného tímu Slovenska a úspechy tak v uplynulých mesiacoch žal na oboch frontoch.

No a aby toho nebolo málo, až dvakrát sa počas jesene dostal do záverečnej nominácie našej ankety Gól mesiaca. Je veľmi pravdepodobné, že už onedlho zamieri Viktor Pečovský do zahraničia a vyskúša si svoj prvý angažmán v ešte kvalitnejšej súťaži. Za svoje výkony a prínos hre si to rozhodne zaslúži, aj keď Fortuna liga tak stratí jedného zo svojich vládcov,” uviedol oficiálny portál ligy.

zdroj: fortunaliga.sk
foto: mskzilina.sk


Dopravný servis
Hričovská
Jama na ceste
23:13
Košická
Policajná hliadka
22:14
Strečno
Jama na ceste
21:29
Nemocničná
Prekážka na ceste
21:29
Strečno
Zver pri ceste
21:28
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia