Dnes najčítanejšie
Deň detí na hrade Strečno poteší malých i veľkých už 2. júna

08 marec 2019 - 14:22

Premietanie v Rosenfeldovom Paláci: Dilili v Paríži (r. M. Ocelot, 2018)

Foto: Premietanie v Rosenfeldovom Paláci: Dilili v Paríži (r. M. Ocelot, 2018)

CRÈME DE LA CRÈME PRE DETI - Festival francúzskeho filmu „Úžasný výlet do Paríža v období „krásnych čias“ pre celú rodinu.”

Animovaná rozprávka Dilili v Paríži je ďalším filmom z dielne Michela Ocelota, ktorý nám prostredníctvom dobrodružstva malého dievčatka priblíži obdobie belle epoque v dejinách Francúzska. Odvážna Dilili spolu so svojím kamarátom Orelom sa vydajú po stopách spolku, ktorý stojí za únosmi dievčat v Paríži. Mladí hrdinovia stretnú počas svojho „vyšetrovania“ významné osobnosti tej doby - od Marie Curie až po Marcela Prousta. Každá z nich im poskytne pomocnú ruku či indíciu. Dostanú sa na pozoruhodné miesta, do tajomného prípadu sa prelína mágia a na jeho konci sa tradične stretne dobro so silami temna.

Réžia: Michel Ocelot
Scenár: Michel Ocelot
Hudba: Gabriel Yared
Strih: Patrick Ducruet

V slovenskom znení : Martina Kapráliková, Dušan Cinkota, Juraj Hrčka, Renáta Rundová, Tibor Vokoun, Ivan Romančík, Daniel Fischer, Michaela Medvecová, Eva Matejková, Jana Valocká , Sára Martináková, Milada Rajzíková, Ivo Gogál, Juraj Predmerský a ďalší.

Kapacita sály je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk). Rezervované miesta budeme držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 9.15 hod.).

Vstup zdarma.

Miesto: Rosenfeldov Palác Žilina
Dátum: 13.03.2019 - 09:30


0 zdieľaní

Dopravný servis
Hričovská
Jama na ceste
22:54
Hlavná, Bytčica
Stacionárny radar
22:45
Na Horevaží
Policajná hliadka
21:00
Košická
Policajná hliadka
20:22
Hričovská
Iné nebezpečenstvo
20:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina