Atletický oddiel Žilina získal medailu na Halových majstrovstvách SR mužov a žien v Bratislave

V dňoch 16 - 17. februára 2019 sa konali v Bratislave halové majstrovstvá SR mužov a žien, na ktorých mal svoje zastúpenie aj Atletický oddiel Žilina. Väčšina zo súťažiacich patrí svojím vekom ešte len do kategórii dorast alebo junior, na majstrovstvách ale mnohí podali skutočne dobré výkony.

Bronzovú medailu si z pretekov odniesla dorastenka Zuzka Michaličková a to v behu na 1500 metrov. V behu na 3000 metrov získala pre športovca veľmi nepopulárnu „zemiakovú medailu“.

V prvej osmičke sa ešte umiestnila dorastenka Emma Paulínyová, v behu na 800 metrov skončila na 5. mieste.