Dnes najčítanejšie
Totožnosť neznámeho muža, ktorý napadol v Žiline vodiča autobusu MHD, bola úspešne zistená

12 december 2014 - 13:51

Kde nájdete v Žiline darčeky pod stromček najlepšie?

Foto: Kde nájdete v Žiline darčeky pod stromček najlepšie?
Galéria: 3 fotky
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

V tomto predvianočnom čase sa na nás zo všetkých strán valia vianočné reklamy. Ako si však najlepšie vybrať? Možností je naozaj veľa. Žilinský portál www.nakupneocko.sk Vám prináša prehľad rôznych akcií, zliav a širokú ponuku z momentálne 30tich žilinských predajní.

Prečo vyberať práve cez Nákupné očko?

Dôvodov je viacero. Všetky predajne a ponuky sa nachádzajú priamo v Žiline, alebo jej blízkosti. Vybraný tovar si teda môžete ísť pozrieť, vyskúšať a zakúpiť priamo v predajni. Vyhnete sa internetovým podvodom, prípadným problémom s reklamáciou alebo dlhému času čakania na tovar. S predajcom sa viete hneď spojiť a prípadný problém riešiť aj face to face.

Ďalšími dôvodmi sú možnosti vyhľadávania tovaru podľa ceny, predajne či aktuálnosti. Skrze množstvo žilinských predajní si tak ľahko vyberiete to, čo Vám vyhovuje najlepšie - cenou, kvalitou aj vizuálne. Ušetríte čas behaním po meste, energiu a tak isto svoje ťažko zarobené eurá.

Portál prináša aj akcie či zľavy, o ktoré nebude nikdy núdza. Pravidelne sa aktualizujú tovary a pridávajú pre Vás nové predajne. Do budúcnosti plánujeme na portáli spustiť aj služby mesta Žilina.

Aby pre Vás mohol portál dobre fungovať, potrebuje aj Vašu podporu. Stačí, ak nás budete sledovať, zdieľať, odporučíte nás, prípadne nám napíšte aký tovar alebo predajňu by ste chceli v Nákupnom očku vidieť. My Vám za to budeme prinášať kvalitnejšie služby a ponuky. Prajeme všetkým šťastné a veselé nákupy.

Chcete sa aj Vy zapojiť do internetového obchodného domu?

Ponúkame predajcom možnosť si na našom portáli spraviť profil a predávať, stačí nás len kontaktovať nakupneocko@nakupneocko.sk, tel.č.: 0911 780 630. Všetci sa môžete zapojiť a informovať nás o vašich nápadoch a spokojnosti. Neváhajte a navštívte žilinský portál www.nakupneocko.skDopravný servis
Strečno
Jama na ceste
05:53
Lavobrezná
Práca na ceste
05:44
Rajecká cesta
Policajná hliadka
05:42
Hričovská
Jama na ceste
05:40
Strečno
Práca na ceste
05:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia