Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Na križovatke ulíc Hálkova a Veľká okružná došlo k silnému nárazu, dve autá sú zničené

12 február 2019 - 13:51

Žilinskí vodnopólisti reprezentovali na turnaji národnej ligy starších žiakov v Prešove

Foto: Žilinskí vodnopólisti reprezentovali na turnaji národnej ligy starších žiakov v Prešove
Foto: Vodnopólový oddiel KPŠ Nereus Žilina

Vodnopólisti z oddielu klubu KPŠ Nereus sa predstavili v uplynulých dňoch na turnaji národnej ligy starších žiakov v Prešove, kde súperili s rovesníkmi o 1. až 6. miesto. Hráči v kategórii U15 od štvrtka do soboty odohrali 5 náročných zápasov, pričom domov si odniesli 4 body vďaka víťazstvám 18:7 s domácimi TJ Slávia PU Prešov a 8:11 s ŠKP Modrí Draci Košice - Staré Mesto.

„Zápas s favoritom ligy ŠK Hornets Košice vodnopólový klub / water polo team bol veľmi vyrovnaný a chlapci predviedli veľmi pekný výkon. Prvú štvrtinu vyhrávali mladí žilinčania 3:1. V druhej polovici zápasu však odišli sily a zápas skončil s celkovým výsledkom 6:11. Najväčším skokanom turnaja bol tím Slávia Bratislava, ktorý si domov odniesol celkovo 8 bodov za 4 výhry,“ doplnil klub v správe k turnaju. 

Žilinskí vodnopólisti absolvovali napínavé zápasy so Sršňami z Košíc aj Bratislavou, priebežne sú na delenom 3-4 mieste. Zápas s Klubom vodného póla Nováky Žilinčanom nevyšiel podľa predstáv, v najbližších týždňoch plánujú zapracovať na príprave.

Tím vodnopólistov Žiliny na turnaji v Prešove. Zdroj: Róbert Hvorečný

0 zdieľaní

Dopravný servis
Strečno
Iné nebezpečenstvo
04:13
Oškerda
Kolóna
03:11
Veľká Okružná
Dopravná nehoda
23:45
Varín
Policajná hliadka
23:29
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina