Dnes najčítanejšie
Policajti zadržali 25-ročného muža z Čadce, ktorý mal za bieleho dňa kradnúť autodiely

05 február 2019 - 11:45
INZERCIA

Resort Valachy: zažite zimu s lyžovaním a špičkovým wellnes v Beskydách

Foto: Resort Valachy: zažite zimu s lyžovaním a špičkovým wellnes v Beskydách
Galéria: 3 fotky
Foto: Resort Valachy

Cez deň brázdiť zjazdovky či bežkárske stopy, potom si zaplávať v termálnom bazéne, zveriť unavené svaly do rúk ázijským masérkam, zapotiť sa pri saunových rituáloch a nakoniec si pochutnať na špecialitách majstrov kuchárov. Ak si práve takto predstavujete ideálnu zimnú dovolenku, vaše predstavy dokonale naplní Resort Valachy vo Velkých Karlovicích v krásnej prírode Beskýd, len tri kilometre za českou hranicou. 

Tento komplex štyroch hotelov na čele so známymi hotelmi Lanterna a Horal, s relaxačným centrom Wellness Horal a Ski areálom Razula, patrí vďaka prvotriednym službám k najvyhľadávanejším miestam v Českej republike. 

Je ideálnym cieľom nielen pre rodiny s deťmi, ktoré preferujú ľahšie lyžiarske terény a dostatok zábavy po “zotmení”, ale uchváti aj skúsenejších lyžiarov a bežkárov, ktorí môžu v obci využiť 40 kilometrov upravených stôp. Na svoje si ale prídu aj “nešportovci”, ktorí dávajú prednosť prechádzkam a relaxácii vo wellness. Pobyt v hoteloch Lanterna a Horal totiž okrem raňajok a večere vždy zahŕňa aj neobmedzený vstup do relaxačného centra.

Ak sa chystáte na prázdniny s deťmi, odporúčame vám pobytový balíček Zimní dovolená na 3 až 7 nocí, ktorý zahŕňa skipas, neobmedzený vstup do Wellness Horal či exotickú masáž. Deti majú ubytovanie zadarmo a v Spa hoteli Lanterna je v cene aj neskorý obed.

Pre deti sú v hoteloch pripravené detské kútiky, animačné programy a denne saunovanie s detským saunovým rituálom, využiť môžete aj lyžiarsku školu, vyskúšať si snowtubing a po zotmení si dať partiu bowlingu alebo indoor golfu (skúste novinku - rodinný program Zimní golf pro každého).

Dospelých určite nadchne ponuka relaxačných centier so škálou masáží s rodenými Thajkami, Srí Lančanmi, Filipínkami a Balijcami. Wellness Horal je známe aj saunovými rituálmi, ktoré sa tu konajú až deväťkrát denne. Alebo si môžete zájsť na lekciu jógy.

Dávate pred zimnými športmi prednosť relaxácii vo dvoch? Alebo hľadáte darček na Valentína? Pozvite svoju drahú polovičku na romantický víkend na hory.

S pobytovým balíkom Romantické hýčkání na 2 alebo 3 noci vás čaká na izbe na privítanie fľaška sektu, miska ovocia a tiež župan, v ktorom sa spoločne môžete uchýliť do wellness a užívať si tam časovo neobmedzenú relaxáciu vo dvojici. V cene je aj masáž, ošetrenie tváre, šesťchodová večera v zážitkovej reštaurácii Vyhlídka a raz za pobyt raňajky do postele. 

Tip pre náročných: najluxusnejšie hotelové izby majú aj vlastný krb a vírivku.

Resort Valachy je v neposlednej rade miestom, kde sa stále niečo zaujímavé deje. Nechajte sa inšpirovať tipmi na zaujímavé akcie:  

9. 2. Noční stopa Valachy – bežkársky pretek pre dospelých aj deti
10. 2. Pretek o pohár strašidielka Razuláka
14. 2. Valentínske lyžovanie „za hubičku“
14. – 16. 2. Valentínske menu v Spa hoteli Lanterna
15. – 17. 2. Zabíjačkové špeciality v Ski areáli Razula
2. 3. Saunová noc vo Wellness Horal
10. 3. Maškarná lyžovačka pre deti
22. – 25. 4. Běžecká škola Miloše Škorpila pre začiatočníkov
25. – 28. 4. Běžecká škola Miloše Škorpila pre pokročilých

56 zdieľaní
Zdroj: PR Resort Valachy

Dopravný servis
Krasňany
Jama na ceste
05:28
Hričovská
Jama na ceste
21:38
Lysica
Iné nebezpečenstvo
20:28
Lysica
Iné nebezpečenstvo
20:08
Strečno
Jama na ceste
17:39
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.