Dnes najčítanejšie
Polícia pátra po obvinenom mužovi menom Milan Zvrškovec, je predpoklad, že sa vyhýba stíhaniu

04 február 2019 - 13:17

Akadémia JABLOTRON: Prehĺbte si vedomosti o alarmoch a získajte certifikáciu, školenie aj v Žiline

Ak montujete alarmy a chcete začať inštalovať aj elektronické zabezpečovacie systémy Jablotron, alebo si jednoducho chcete prehĺbiť vedomosti, máme pre vás školenie pre kvalifikovaných.

Na školení vám ukážeme v čom je alarm od českého výrobcu Jablotron výnimočný. Vysvetlíme vám náročnejšie inštalácie, pri ktorých potrebujete viac sekcií, užívateľov, detektorov a programovateľných výstupov. Hravo tak zvládnete každú inštaláciu v rodinných domoch, najrôznejších kanceláriách či firemných prevádzkach.

Okrem zabezpečenia prístupového systému je Jablotron vhodný aj pre automatizáciu v objekte. Ide o tzv „smart home“, o ktorý záujem verejnosti každým rokom rastie. Získajte konkurenčnú výhodu a staňte sa profíkom už dnes.

Súčasťou kurzu bude prehľad o parametroch a vlastnostiach systému JABLOTRON 100, ako aj nastavení celého zabezpečovacieho systému. Kurz prebieha formou interaktívnej prezentácie, pri ktorej vám skúsený lektor odovzdá bohaté skúsenosti z praxe, dá priestor pre všetky vaše otázky a súčasne vám ukáže názorné ukážky inštalácie.

Na konci seminára si môžete odniesť certifikát, ktorý držiteľa oprávňuje nielen k montáži alarmu, ale je tiež kľúčom k zázemiu a marketingovej podpore od Jablotronu. Certifikovaným partnerom z odboru Jablotron totiž poskytuje bezkonkurenčné výhody plynúce zo vzájomnej spolupráce. Viac informácií sa dozviete na školení. 

Najbližší seminár sa uskutoční:
12. 2. 2019 v Žiline
1. 3. 2019 v Košiciach 

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom online webovej prihlášky na stránke https://www.jablotron.com/sk/pre-monterov-alarmov/kurzy/ 

Miesto: Holiday Inn Žilina
Dátum: 12.02.2019 - 08:00    17:0032 zdieľaní
Zdroj: PR Akadémia JABLOTRON

Dopravný servis
Košická
Dopravná nehoda
10:57
Hričovská
Policajná hliadka
10:56
Radoľa
Jama na ceste
10:39
Strečno
Kolóna
10:39
Košická
Stacionárny radar
09:29
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina