Dnes najčítanejšie
28-ročný muž spadol v noci z vyhliadky Veľkého Manína, padal desiatky metrov
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

27 január 2019 - 19:27

Nebezpečného vodiča z Kysúc poslal súd dnes podvečer do vyšetrovacej väzby, pred kamerami sa skrýval

Nebezpečne jazdiaceho vodiča, ktorý v sobotu 26. januára vyčíňal v Žiline a spôsobil niekoľko dopravných nehôd, poslal dnes podvečer sudca okresného súdu Žilina do vyšetrovacej väzby.

Obvinený 25-ročný Martin z Kysuckého Nového Mesta si tak na výsledok policajného vyšetrovania počká za mrežami. Mladý Kysučan sa postavil pred sudcu krátko po 17:00 hod., zo súdu ho policajti odviezli v putách približne o hodinu neskôr.

„V súvislosti s nebezpečnou jazdou vodiča Audi v centre Žiliny Vám oznamujem, že sudca pre prípravné konanie Okresného súdu Žilina vyhovel návrhu prokurátora a rozhodol o vzatí obvineného do väzby. Dôvodom väzby je obava z pokračovania v trestnej činnosti. Uznesenie o vzatí obvineného do väzby je právoplatné,“ potvrdila Lenka Belavá, hovorkyňa Krajského súdu v Žiline a okresných súdov v jeho pôsobnosti.

Pred kamerami sa skrýval, na hlave mal kapucňu a pri prevoze sa sklonil. Podľa výpovedí niektorých svedkov sobotňajšieho incidentu sa mal spoza volantu usmievať.

Ak ste boli svedkom nebezpečnej jazdy či niektorej z nehôd a máte aj zábery z kamery, ktoré môžu polícii pomôcť pri vyšetrovaní, neváhajte a kontaktujte linku 158 alebo najbližšie oddelenie PZ.

133 reakcií


Dopravný servis
Kragujevská
Prekážka na ceste
22:39
Rudinka
Policajná hliadka
21:43
Radoľa
Zver pri ceste
21:11
Hričovská
Policajná hliadka
20:52
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
20:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia