Dnes najčítanejšie
Na sídlisku Vlčince zasahovali v nedeľu záchranné zložky, obyvatelia videli stúpať z bytu dym

25 január 2019 - 14:30

Rotary Club Žilina International pozýva na výročný benefičný ples, výťažok poputuje do FNsP Žilina

Elegancia, krása, šarm, galantnosť a veľkodušnosť - to všetko Vás čaká na tohtoročnom Výročnom benefičnom plese Rotary Clubu Žilina International, ktorý sa uskutoční už 16. februára 2019 v priestoroch hotela Holiday Inn.

O bohatý program sa postarajú známe tváre slovenského šoubiznisu a zároveň obľúbení hudobní interpreti ako Pavol Habera, vokálna skupina FRAGILE a skupina THAT’S LIVE. Večerom bude sprevádzať so svojim typickým nadhľadom a humorom moderátor Matej “Sajfa” Cifra. 

Cena vstupenky je 99 € a je v nej zahrnutý benefičný príspevok v hodnote 20 €, ktorým bude podporená výstavba oddychovej zóny v areáli FNsP Žilina.

Vďaka atraktívnemu programu je počet voľných miest obmedzený. Využite včasnú rezerváciu a zabezpečte si už teraz dostatok vstupeniek. Neváhajte, zažite Oscarovú noc na výročnom benefičnom plese Rotary Clubu Žilina International a podporte tak zároveň dobrú vec.

V spolupráci so spoločnosťou MD-Bavaria, ktorá je diamantovým partnerom podujatia, vám prinášame možnosť nezáväznej rezervácie vstupeniek k miestam s bohatou ponukou na adrese http://bmwzilina.sk/ples-zilina-2019/#vstupenky


Miesto: Holiday Inn Žilina
Dátum: 16.02.2019 - 19:00

1 zdieľaní

Dopravný servis
Oškerda
Policajná hliadka
10:41
Strečno
Jama na ceste
10:07
Lavobrezná
Prekážka na ceste
10:00
Budatínska Lehota
Práca na ceste
09:58
Kotešová
Iné nebezpečenstvo
09:56
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.