Dnes najčítanejšie
Petícia za záchranu Demänovskej Doliny má stotisíc online podpisov
Aktualizované: COVID-19 v Žilinskom kraji

09 január 2019 - 16:55
INZERCIA

Lyžuj a plav na Razuli: ku skipasu hodina zadarmo v termálnom bazéne

Užite si lyžovanie aj relaxáciu za jednu cenu. Zábavu na zjazdovke, zakončenú kúpaním v termálnych bazénoch, ponúka lyžiarkom Ski areál Razula v Resorte Valachy vo Velkých Karlovicích, len hodinu autom od Žiliny.

Vďaka akcii Lyžuj a plav tu teraz k celodennému skipasu dostanete hodinový vstup zadarmo do termálnych bazénov miestneho známeho relaxačného centra Wellness Horal. Bonus je možné využiť vo všedných dňoch až dva mesiace od zakúpenia skipasu.

„Podmienky pre lyžiarov sa stále zlepšujú. Takúto snehovú nádielku, ktorá k nám dorazila v prvých dňoch roka, sme tu už dlho nemali. Na zjazdovkách máme 60 cm snehu. Určite stojí za to zájsť si k nám napríklad aj na otočku po práci, pretože vleky sú v prevádzke denne až do 17:30 hod., relaxačné centrum Wellness Horal dokonca až do 22:00 hod.,“ spresňuje hovorkyňa Ski areálu Razula Martina Žáčková.

Pre tých, ktorí by chceli v nadchádzajúcich dňoch spojiť lyžovanie s ubytovaním a wellnessom, ponúka posledné voľné izby za zvýhodnené ceny v Spa hoteli Lanterna.


Na rodinnej zjazdovke Horal je tento rok pre návštevníkov pripravená novinka: dlhší pojazdný koberec, ktorý uľahčuje pohyb na svahu najmenším lyžiarom. Meria 51 metrov, čo je oproti minulý rokom trojnásobok. Vo vybraných termínoch sa na Horali uskutočnia lyžiarske preteky pre deti a v marci tiež obľúbená Maškarná lyžovačka.

U zjazdovky Razula sa zas lyžiari môžu tešiť na spestrenie v podobe víkendov so zabíjačkou a v sobotu 26. januára na testovanie skialpov a večerný pretek pre širokú verejnosť.V období jarných prádznin môžete v hoteloch Lanterna a Horal využiť balíček Zimní dovolená so skipasom do Ski areálu Razula, masážou, animačnými programami pre deti, neobmedzeným vstupom do Wellness Horal a ďalšími výhodami v cene.

Práve relaxačné centrum Wellness Horal, situované hneď vedľa zjazdovky Horal, je veľkým lákadlom a vítaným sprestrením pre lyžiarov. Jeho tri termálne bazény so slanou vodou sú vyhrievané až na 36°C. K odpočinku na lehátku si môžete dať nejakú dobrotu z bohatej ponuky Vital baru. 

Susedný saunový svet ponúkne uvolňujúcu relaxáciu v saunách, parných kúpeľoch či vonkajšej vírivke, pričom až deväťkrát denne si môžete zájsť na saunový rituál. Denne od 10:00 do 22:00 hod. sú k dispozícii maséri z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie, ktorí sa postarajú o uvoľnenie unavených svalov. Pri objednaní masáže máte automaticky v cene časovo neobmedzený pobyt vo Wellness Horal.Pripravované akcie v Ski areáli Razula:

·       18. – 20.1.    Zabíjačkové speciality (Razula)
·      20.1.             O pohár strašidýlka Razuláka (Horal)
·      26.1.             Testování skialpů Dynafit + skialpový závod (Razula)
·       1. – 3.2.        Zabíjačkové speciality (Razula)
·       9.2.               Noční stopa Valachy (Galik)
·      10.2.             O pohár strašidýlka Razuláka (Horal)
·       14.2.             Valentýnské lyžování „za hubičku“ (Razula)
·       15. – 17.2.    Zabíjačkové speciality (Razula)
·       24.2.             O pohár strašidýlka Razuláka (Horal)
·       1. – 3.3.        Zabíjačkové speciality (Razula)
·       10.3.             Maškarní lyžovačka (Horal)
45 reakcií
Zdroj: PR Veľké Karlovice


Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
19:29
Strečno
Jama na ceste
18:14
Strečno
Kolóna
17:37
Strečno
Jama na ceste
17:09
Terchová
Policajná hliadka
16:27
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.