Dnes najčítanejšie
Žilinský samosprávny kraj skvalitňuje rokmi zanedbávanú sociálnu oblasť, pomoc dostalo už viac ako 46 rodín

15 november 2018 - 16:19

Neznámy páchateľ prepichuje na sídlisku Solinky pneumatiky, doteraz bolo poškodených viac ako 10 áut

Foto: Neznámy páchateľ prepichuje na sídlisku Solinky pneumatiky, doteraz bolo poškodených viac ako 10 áut
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Obyvateľov ulice Osiková na sídlisku Solinky znepokojuje neznámy páchateľ, ktorý poškodzuje pneumatiky zaparkovaných áut. Koncom októbra a začiatkom novembra došlo k poškodeniu viac ako 10 áut. Neznámy páchateľ si autá vyberá pravdepodobne náhodne. Oba prípady, ktoré sa stali počas noci, majú spoločné znaky, preto ich s vysokou pravdepodobnosťou vykonala tá istá osoba.

Niektorí majitelia áut mali šťastie a v pneuservise im poškodené pneumatiky zalepili. Sú však aj takí, ktorí museli zainvestovať do úplne nových, pretože poškodenie bolo veľké. Páchateľ spôsobil svojim konaním nemalé škody. Kolesá prepichol veľmi tenkým predmetom, po ktorom zostali stopy ako od klinca či šidla. Prípadom sa už zaoberajú aj žilinskí policajti.

Hovorkyňa KR PZ v Žiline Jana Balogová potvrdila, že polícia vykonáva v tejto veci objasňovanie priestupku proti majetku. Páchateľ je zatiaľ neznámy, no jeden z obyvateľov sa rozhodol, že za jeho dolapenie poskytne odmenu tristo eur.

S podobným problémom bojovali pred štyrmi rokmi aj obyvatelia ulice Jaseňová. Jeden z občanov vtedy poškodzoval autá majiteľov nežijúcich v bytovke, pred ktorou parkovali.Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
09:52
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
09:38
Bytčica, Dlhá
Policajná hliadka
09:25
Hričovská
Policajná hliadka
09:13
Strečno
Jama na ceste
09:07
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina