Dnes najčítanejšie
V pitnej vode pre obce Varín, Gbeľany a Nededza sa objavila zvýšená hodnota dichlorbenzénu

27 september 2018 - 13:31

Mať iPhone za polovicu? V Žiline si štýlové jabĺčko môžete zakúpiť v predajni MP3.sk

Foto: Mať iPhone za polovicu? V Žiline si štýlové jabĺčko môžete zakúpiť v predajni MP3.sk
Foto: ilustračné, pixabay

Mobilné telefóny sa postupne stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života, bez nich si už niektoré činnosti ani nevieme predstaviť. Azda žiaden smartfón nevyvoláva v ľudoch toľko emócií, ako hlavný produkt technologického giganta Apple - iPhone.

Napriek rôznym názorom je jeho nespornou prednosťou kvalita spracovania - po hardvérovej aj softvérovej stránke. Intuitívny systém vám v kombinácii s výkonným vnútrom poskytne každý deň maximálny komfort.

Čísla predajnosti iPhone sa pohybujú po predstavení každého modelu v závratných počtoch, na Slovensku je jednoznačne vnímaný aj ako štýlový doplnok. V našich končinách však môže byť práve cena tým odradzujúcim faktorom. Ak tiež patríte k tým, ktorí prezerajú bazár mobily Žilina, aby ste našli čo najvýhodnejšiu ponuku, máme pre vás dobrú správu.

iPhone je okrem kvalitného smartfónu aj skvelým dizajnovým doplnkom. Zdroj: pixabay.com

V predajni Mobilné telefóny Žilina MP3.sk, ktorá sa nachádza v obchodnom centra Carrefour, máte k dispozícii na výber z širokého portfólia vykupovaných telefónov, vďaka čomu sa konkrétne pri “jabĺčku” viete dostať až na polovičnú cenu. A to všetko samozrejme aj so zárukou, keďže spoločnosť podrobuje každý vykúpený kus preverovaniu. 

Podľa vašej chuti si môžete vybrať farbu či konfiguráciu, mať vo vrecku iPhone je vďaka takto koncipovanej ponuke výhodné. Ak chcete zistiť, ktoré modely a za akú cenu ponúka iphone bazar Žilina, stačí kliknúť na odkaz. Telefón si môžete dať poslať aj na predajnu a prezrieť pred tým, než si ho zakúpite. Doprajte si najpopulárnejší smartfón na svete za výrazne nižšiu cenu oproti novému.


0 zdieľaní

Dopravný servis
Rajecká cesta
Policajná hliadka
20:22
Strečno
Jama na ceste
19:28
Strečno
Kolóna
19:09
Radoľa
Kolóna
18:41
Strečno
Prekážka na ceste
18:26
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina