Dnes najčítanejšie
Opitý vodič v Čadci zrazil matku s dvomi malými deťmi, ktoré kráčali po chodníku

24 august 2018 - 11:47

Policajti odchytili Ukrajinca, ktorý prevážal kradnutý luxusný mercedes z Prahy

Foto: Policajti odchytili Ukrajinca, ktorý prevážal kradnutý luxusný mercedes z Prahy
Foto: KR PZ Žilina

Policajnej hliadke sa v Ružomberku podarilo pri náhodnej kontrole zastaviť vodiča luxusného automobilu značky Mercedes-Benz, po ktorom bolo vyhlásené pátranie. Muž plánoval s autom prejsť na východ republiky, slovenskí policajti však jeho plány stopli v mestskej časti Ružomberka Hrboltová.

„Vo štvrtok 23. augusta v dopoludňajších hodinách zastavila a kontrolovala policajná hliadka na ceste I/18 v mestskej časti Ružomberok – Hrboltová vodiča vozidla Mercedes – Benz modrej farby s českým evidenčným číslom. Policajti pri kontrole zistili, že, že po vozidle je vyhlásené pátranie a malo byť odcudzené v Českej republike,“ uviedla policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Zadržaný muž mal za odmenu previezť vozidlo do Michaloviec. Obvinenému mužovi hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na dva až päť rokov.

„38-ročný vodič, občan Ukrajiny, prechodne žijúci v Českej republike, mal podľa zistených informácií vozidlo za finančnú odplatu prepraviť do Michaloviec. Muža policajti zadržali a vyšetrovateľ ho obvinil z prečinu legalizácie príjmu z trestnej činnosti,“ dodala Balogová.
Zdroj: KR PZ Žilina


Dopravný servis
Koňhora
Práca na ceste
21:37
Hričovská
Iné nebezpečenstvo
20:59
Bytčica, Dlhá
Iné nebezpečenstvo
20:39
Košická
Prekážka na ceste
20:25
Radoľa
Práca na ceste
20:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina