Hľadáme posily na HPP a brigádnikov POZÍCIA BOWLER:

Upraviť   |   Zmazať

Cena: 480 €

Dátum pridania:  09.10.2018

Hľadáme posily na HPP a brigádnikov
POZÍCIA BOWLER:
Bowling Academy s.r.o. hľadá do svojho nového tímu pracovníkov/pracovníčky k obsluhe bowlingových dráh.
Sme spoločnosť s unikátnym modelom športového zariadenia, ktoré sa intenzívne venuje podpore športu v regióne. Zameriavame sa na širokú verejnosť aj spoluprácu s rôznymi firmami
v priamom prostredí športového zariadenia.
Požiadavky na uchádzača:
• SŠ s maturitou (technický odbor výhodou)
• Dobré komunikačné schopnosti
• Znalosť cudzích jazykov (najmä AJ v komunikácii s hosťami) • Ochota pracovať na smeny (dlhý a krátky týždeň)
Čo bude náplňou práce?
• Starostilivosť o hostí tak, aby od nás ochádzali v dobrej nálade
• Práca na bowlingových strojoch, ktoré zdvíhajú kolky (obsluha a pravidelná údržba)
Čo ponúkame?
• Prácu v novom a príjemnom prostredí bowlingového centra • Bezplatné školenie v danej oblasti ponúkanej práce
• Možnosť pracovného rastu
• Možnosť prichádzať s novými nápadmi a návrhmi
Požadované dokumenty:
• Životopis
• Motivačný list
• Súhlas so spracovaním osobných údajov
• Kópia maturitného vysvedčenia
• Kópie certifikátov a osvedčení
• Referencie z predchádzajúcich zamestnaní sú výhodou
Mzda:
• 480€ - 900€
• Príplatky na základe dĺžky praxe a formou osobného ohodnotenia
Termíny pohovorov budú prebiehať individuálne počas mesiaca október 2018, prípadne podľa dohody.
Všetky informácie a dokumenty prosím zašlite na nižšie uvedené kontakty:
• Josef Macháček (technický vedúci Bowling Academy, s.r.o.)
• 0948 302 533
• machacek@bowlingacademy.sk

Predajca: Josef Macháček
Lokalita: oc Idea Kamenna cesta 3 Žilina
Kontakt: facebook profil
Telefón: 0948 302 533

Ďalšie inzeráty