Neuveriteľné! Iné Kafé po 10 rokoch opäť vystúpia v Púchove


Foto: Neuveriteľné! Iné Kafé po 10 rokoch opäť vystúpia v Púchove

Už tento piatok vystúpia v Púchovskej sTC aréne moderátor a dj Marco z rádia Europa 2 a Iné Kafé. Lístky sa rýchlo míňajú.

Vy to ešte neviete?  Už tento piatok 26.9.2014 sa uskutoční v sTC Púchov netradičné podujatie. Headlinermi večera budú moderátor a dj Marco z rádia Europa 2 a kapela Iné Kafé. Doplnia ich mladé kapely Šiesty zmysel, Preničzanič a rezidentný DJ CoolTour.sk MATTYBEAT. Celá zábava začne o 21:00 a bude pokračovať do skorého rána.

Zaujímavosťou je, že Iné Kafé vystúpia v Púchove po viac ako 10 rokoch. Vratko Rohoň, spevák kapely, sa vyjadril nasledovne:

“Vyše 10 rokov sme v Púchove nehrali. Tento koncert bude v rámci spoločného víkendu s Čadcou bodku za letnou sezónou 2014. Potom sa začneme pripravovať na tour 2015 k novému albumu a 20tim rokom kapely.”

Opýtali sme sa ho aj na prekvapenia, na ktoré sa môžu fanúšikova tešiť. Odpovedal nasledovne:

“Prekvapenia vznikajú spontánne, preto sa nechajme prekvapiť.. :)”

Preto neváhajte ani sekundu. Lístky sa míňajú ako teplé rožky. Pár posledných kusov si môžete objednať cez ticketportál v cene 7 euro. Nie je isté, či si ešte budete mať čo zakúpiť rovno na mieste za 9 euro.

Podujatie organizované CoolTour.sk - nový rozmer zábavy - má aj celospoločensky prospešný rozmer. Organizátori vytvorili takzvaný Cooltour challenge. Darujú 30 centov z každého predaného lístka na charitu - Dobrý Anjel.

To je skvelé. Na akcii bude snáď celé mesto. Dôkazom je obrovský záujem na Facebooku.