Pozvánka na Videooldies párty: Oldies but Goodies v žilinskom *enjoyclub-e


Foto: Pozvánka na Videooldies párty: Oldies but Goodies v žilinskom *enjoyclub-e

V sobotu 5. augusta  si spolu užijeme staré dobré oldies! V klube na Mariánskom námestí si tak trochu uletíme a vrátime sa v čase a to nie len po hudobnej stránke. Video oldies mix party je mixom všetkého čo toto šialené obdobie prinieslo. Hudba, móda, videoklipy, hračky – jednoducho vychytávky 20-teho storočia. DVJ KUKOO so sebou prinesie časy minulé a s nimi aj kopec srandy. Pedro žuvačky, disco gule, Bravo časopisy a ďalšie namotávky, ktoré ti ukážu, že Oldies party vedie ponúknuť viac ako by si čakal.

Na party si môžeš spraviť fotky na počkanie do ruky, ďalšia dávka fotiek príde po party a s ňou aj FULL HD AFTERMOVIE, nie nadarmo sa to volá Videooldies.

DVJ KUKOO je najžiadanejší retro DJ na Slovensku a už 8 rokov plní a zabáva kluby. Okrem nesmrteľných hitov 20. storočia ťa čaká aj premietanie originálnych videoklipov, súťaže a atmosféra, pri ktorej nechceš aby prišlo ráno. Súťažiť budeme o najvytrvalejšieho tanečníka, najstaršieho účastníka a TOP retro kostým. 

Odviaž sa a uži si párty v šialeném outfite, opráš retro kúsok zo svojho šatníka a zapusti bokombrady. Najoriginálnejšie oblečený účastník tejto crazy sobotnej jazdy bude patrične odmenený. Viac info o videoparty nájdeš tu ►http://videoparty.sk/

Pre info o ďalších akciách sleduj:

Vstup na party je od 18 rokov.
Vstupné: 4€
Rezervácia stola na enjoyrezervacie@gmail.com
Potvrď svoju účasť v našej facebook udalosti
Dátum konania: 05.08.2017 začíname o 22:15

Miesto: Mariánske námestie, Žilina
Dátum: 05.08.2017 - 22:15


Prečítajte si viac: