21-ročný mladík z Čadce si v Žiline prenajal DJ techniku za 7400€ a chcel ju predať cez internet


Foto: 21-ročný mladík z Čadce si v Žiline prenajal DJ techniku za 7400€ a chcel ju predať cez internet
Galéria: 4 fotky
Foto: KR PZ Žilina

V uplynulých dňoch odviedli žilinskí a čadčianski policajti skvelú prácu pri odhalení a zadržaní podozrivého mladíka, ktorý si mal prenajať DJ techniku a neskôr mal túto techniku ponúkať na predaj cez internetový portál. Polícia pri zadržaní podozrivého úzko spolupracovala s poškodeným.

V polovici júla tohto roku mal 21-ročný mladík z okresu Čadca uzatvoriť zmluvu s prenajímateľom z okresu Žilina o prenájme DJ techniky za účelom vykonania disco produkcie. Na tento účel si mal mladík prevziať 2 ks multimediálnych prehrávačov s ochrannými obalmi, 1 ks mix pult s ochranným obalom, 2 ks aktívne reproduktory s ochrannými obalmi, 2 ks stojany na reproduktory s obalmi, 2 ks kábel XLR 9 m, 5 ks napájací kábel 220 V, 2 ks Cinch Cinch audio kábel, 3 ks kábel UTP, 1 ks WIFI router s adaptérom v hodnote takmer 7.400,-€.

Nakoľko prenajaté veci v určený deň napriek urgenciám nevrátil a podľa zistených informácií ich mal ponúkať na predaj cez internet.

„Vyšetrovateľ obvinil 21-ročného mladíka z prečinu sprenevery. Obvinený je stíhaný na slobode a v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov,“ informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Jana Balogová.Prečítajte si viac:


Zdroj: KR PZ Žilina