Pozvánka na sobotnú party ENJOY THE MUSIC + súťaž o lístky a jumbo drink


Foto: Pozvánka na sobotnú party ENJOY THE MUSIC + súťaž o lístky a jumbo drink

Párty, ktorá spraví zo soboty ešte jeden piatok v mesiaci naviac. Enjoy the music je formát party, s ktorou ti ★ enjoyclub vždy prinesie nový pohľad na hudbu. Ak chceš na sobotu 29 júla vyhrať lístky do klubu pre teba a kamoša zadarmo + drinky - stačí ísť na FB Enjoy club a dať lajk na prvý príspevok s mesačným programom. V piatok sa bude losovať výherca.

Už najbližšiu sobotu ti trojica DJ-ov ukáže, ako sa dá zabaviť inak. Čaká nás žúr, ktorý ti doplní hladinu klubovaj tanečnej hudby. Tú, ti naservíruje DJ ELSY – momentálne je jedným z najvýraznejších mien na slovenskej DJ-skej scéne. Spolu sním ti ukážu čo znamená výraz -*ENJOY THE MUSIC DJ a producent Drahosh, ktorý určite zahrá aj jeho posledný track – Bengal. Nesmie chýbať ani domáca tvár a mladý talent DJ Martin Frost.


Počas sobotného enjoy the music, vsádzame na housovú komunitu a nekompromisne hráme všetky druhy tej najkvalitnejšej a najtanečnejšej HOUSE MUSIC. Celú sobotnú noc posilňujeme aj audiovizuálnymi efektami, konfetami a väčšou koncentráciu CO2 pary. Celý večer tak naberá klubovú atmosféru a človek si tak ešte viac užije kvalitný zvuk. 

Okrem kvalitnej house music a poctivého tech house sa môžeš tešiť aj na kúzelne krásne S&C GOGO tanečnice.  

Pridaj sa k FB udalosti ► ★enjoy the music w/ Elsy, Drahosh, Martin Frost

LADIES FREE ENTRY TILL 24:00
ERASMUS STUDENTS FREE TILL 23 00
BOX RESERVATION SMS: 0907 549 490
BOX RESERVATION  EMAIL: enjoyrezervacie@gmail.com
ENJOY HAPPY HOUR 22:15 - 23:00 - buy one get one free
ENTER 18+
ENTER 4 EUR
OPEN 22.15 CLOSE 05.30

Miesto: enjoyclub Žilina
Dátum: 29.07.2017 - 22:15


Prečítajte si viac: