Vojtěch Dyk a B-Side Band prichádzajú v rámci turné už 4. augusta aj do Žiliny!


Foto: Vojtěch Dyk a B-Side Band prichádzajú v rámci turné už 4. augusta aj do Žiliny!

Po ročnej odmlke vyplnenej prípravou a realizáciou Bernsteinovej omše sa spevák Vojtečh Dyk a skupina B-SIDE BAND s bandleaderom Josefem Buchtou vrátia na koncertné pódiá. Nové turné s novým repertoárom a v novom stage designe odštartovalo v marci tohto roku.

Pre nové turné vyhlasuje Vojtěch Dyk návrat k rýdzim hodnotám. „Ide nám o jednoduchosť a maximálnu výrečnosť, a to by malo byť vidieť aj počuť na pódiu ako vo výprave, tak v repertoári,“ hovorí Vojtěch Dyk a dodáva: „Práve ta jednoduchosť oznamovania mi v dnešnej dobe chýba, všetko je zanesené takým mediálnym bahnom a my chceme toto bahno rozvíriť a postaviť sa proti nemu…“Predkapela Jazzwing

Jazzwing je hudobné duo pozostávajúce v základnej zostave - klavír a spev, ale mohli ste ich už vidieť aj vo väčších obsadeniach. Vystupujú aj koncertne a v ich repertoári môžete nájsť rôzne hudobné žánre.

Roman Kompaník pôsobí ako pedagóg klavíra a korepetítor v Žiline. Hudobne sprevádzal speváčky Coco Rouzier a Joyce Hurley, so Štátnym komorným orchestrom klarinetistu Andy Milesa a trikrát odohral svetové turné s medzinárodnou opernou pop vokálnou skupinou Il Divo a muzikál Mníšky.

Martina Števková vyštudovala učiteľstvo hudobného umenia. Je bývalou členkou miešaného speváckeho zboru OMNIA, s ktorým odspievala množstvo koncertov, festivalov a súťaží v rámci SR, ČR, Francúzska, Nemecka, Lotyšska. Spolupracovala s viacerými kapelami na klubových koncertoch jazzovej a experimentálnej hudby.

Ceny

Státie plocha – 20 EUR
VIP (Sky Box) – 45 EUR – Limitovaný počet 70 ks – 10 a 12 miestne boxy s vlastným zázemím, možnosť sledovania koncertu zvnútra, z tribúny alebo z vyhradeného miesta pod pódiom, vlastný catering vo forme studeného a teplého bufetu, alko nápoje (víno, pivo), nealko nápoje, prístup do VIP reštaurácie.

Predaj vstupeniek

V sieti Ticketportal - https://www.ticketportal.sk/Event/Vojtech_Dyk_a_B_Side_Band


Miesto: Štadión MŠK Žilina
Dátum: 04.08.2017 - 19:00


Prečítajte si viac:

Zdroj: PR Vojtěch Dyk Tour