Horúce LATINO už túto sobotu v žilinskom *enjoyclub-e!


Foto: Horúce LATINO už túto sobotu v žilinskom *enjoyclub-e!
Galéria: 4 fotky

V *enjoyclub-e na Mariánskom námestí si v sobotu užijeme horúce LATINO! Leto je ideálne na poriadne exotickú party a preto sme sa rozhodli, že si túto sobotu 22. júla užijeme sexi rytmy latinskoamerickej hudby. Prenesieme kus dovolenkovej atmosféry, temperament hudby a tanca do Žiliny.

Zaži snami úplne odlišný spôsob zábavy – zabudni na stereotypné soboty a vyskúšaj niečo nové. Vyskúšaj návykové latino. Počas leta máme pre teba pripravené hneď 3 párty, v tomto duchu. 

  • SOBOTA 22. júla - *ENJOY LATINO s Mišo Biely, DJ DANNY ALVES a.k.a Čistychov a DJ JUCKY
  • PIATOK 4. august na Alternatíva stage vystúpi Dj Mayo
  • SOBOTA 26. augusta KUBÁNSKA NOC s Eusebio a DJ JUCKY – zakončenie leta

Túto sobotu 22. júla ti v *enjoyclub-e zahrá Mišo Biely a v úlohe latino DJ sa môžeš tešiť na DJ DANNY ALVES a.k.a Čistychov. Dvojica v takomto zložení u nás už pár krát vystúpila a bolo to skutočne silné. Počas večera ich vystrieda latino DJ JUCKY. Cez párty budeš môcť oči nechať na krásnych EXOTIC ANGELS, ktoré budú tancovať pre teba. Bude to tanečná show, na ktorú len tak nezabudneš.

Samozrejme sa postaráme aj o nabitý pitný režim vo zvýhodnenej cene. Pripravili sme špeciálne pre tento večer CUBA LIBRE z lahodného Havana Club rumu za 3,20 €.

 Ak stále zvažuješ plány na víkend, my navrhujeme únik od bežnej reality. Latino na parkete a Cuba Libre v ruke. ENJOY LATINO PARTY! 

FB EVENT ► http://bit.ly/2ttuk97

FOTO Z POSLEDNEJ LATINO AKCIE ► http://bit.ly/2unkQR2

Pozor táto akcia je vysoko návyková a prudko sexi! Zábavu na party podporuje HAVANA CLUB. 

★ Enter. 4eur / 18+

Miesto: enjoyclub Žilina
Dátum: 22.07.2017 - 22:15