Medzinárodný turnaj v plážovom rugby - Bears Beach Rugby v Žiline už túto sobotu


Foto: Medzinárodný turnaj v plážovom rugby - Bears Beach Rugby v Žiline už túto sobotu
Galéria: 11 fotiek
Foto: Martin Hodoň

V sobotu 8. júla 2017 sa na piesku žilinského eXtreme parku na Vodnom diele uskutoční už 4. ročník turnaja Bears Beach Rugby. Jediný turnaj v plážovom rugby na Slovensku bude mať tento rok opäť prívlastok medzinárodný a bude sa hrať v kategóriách mužov aj žien.

„Teší nás, že turnaj získava čoraz viac na popularite a kluby zo Slovenska i Česka oň javia stále väčší záujem. Takisto sme radi, že sa u nás predstavia aj rugbistky a ukážu, že rugby je šport naozaj pre všetkých,“ prezradil hlavný organizátor podujatia Pavol Majerčík zo Žilina Bears Rugby Clubu.

Okrem domácich Medveďov sa na turnaji predstavia tímy 1. RC Slovan Bratislava, RC Spartak Trnava, RUC Piešťany, RC Havířov a RC Olomouc. V kategórii žien budú môcť diváci vidieť zápolenia spojených tímov Slovana a Trnavy a Piešťan a Žiliny. Zápasy sa budú hrať na ihrisku rozmerov 31x25 metrov s piatimi hráčmi na každej strane, pričom tímy môžu striedať počas dvoch päťminútových polčasov hokejovo.

Príďte si v sobotu do Žiliny od 11:30 hod. vychutnať rugby v jeho plážovej podobe. Nižšie môžete vidieť niekoľko fotografií z uplynulej súťaže v roku 2015.

Miesto: eXtreme park Žilina
Dátum: 08.07.2017 - 11:30
Prečítajte si viac: